матч-центр
Вчера 112 1
Сейчас 0 0
Сегодня 0 0
Завтра 0 0
все
важные
свернуть
развернуть
Вчера 112 1
Сейчас 0 0
Сегодня 0 0
Завтра 0 0
все
важные
Вчера не было матчей
Вчера не было важных матчей
Сейчас нет матчей
Сейчас нет важных матчей
Сегодня нет матчей
Сегодня нет важных матчей
Нет запланированных матчей на завтра
Нет важных матчей на завтра

Хохфільцен-Ерзурум. Наступна станція — Сочі

Не міг не погодитися на пропозицію вести блог на новому сайті, оскільки знаю, що в розпал сезону потреба вболівальників в інформації постійно велика – а вболівальників збірної України і спортсмени, і тренери дуже шанують і цінують.

Мої вітання всім відвідувачам сайту XSPORT.ua.

Не міг не погодитися на пропозицію вести блог на новому сайті, оскільки знаю, що в розпал сезону потреба вболівальників в інформації постійно велика – а вболівальників збірної України і спортсмени, і тренери дуже шанують і цінують.

Фото автора

Для початку кілька слів хотілося б сказати про перші два місяці олімпійського сезону, які вже минули. Від старту змагального сезону відчуття були дуже позитивні – ми добре знаємо можливості наших дівчат і хлопців, знаємо, якою була підготовка – а вона була справді якісною і добре продуманою. Тому призові місця і перемоги для мене очікувані, і є наслідком спільної роботи.

biathlon.com.ua
'xsport:main.video.player' is not a component

На січень, після перебування спортсменів у горах під великим навантаженням, був запланований певний функціональний спад – з точки зору фізіології абсолютно нормальний і природній. Спад був, але крім того, втрутився фактор, якого ми найбільше боялися – вірусні захворювання. Почалося усе в Обергофі, і продовжилося в Рупольдингу із захворювання Олени Підгрушної, яке потім підхопила Валя Семеренко. Наразі, після переїзду в Туреччину у невизначеному здоровому чи нездоровому стані знаходиться Наталія Бурдига. Та сама історія у чоловіків – хворіли по черзі. Дехто переніс більш-менш легко, як Андрій Дериземля чи Сергій Семенов. Дмитро Підручний приїхав з вірусом ще з Універсіади. Найважче переніс захворювання Артем Прима – відновлення забрало майже півтори тижні. Звичайно, це не могло не вплинути на результати хлопців на січневих етапах Кубку світу, і збір, який чоловіча команда провела після Рупольдинга в Хохфільцені, був насправді дуже необхідний для відновлення функціональних кондицій. Не обійшло недомагання в Хохфільцені й Сергія Седнєва.

Майже два тижні після 5 етапу Кубку світу чоловіча збірна провела в Хохфільцені – я та Віталій Урбанович вели збір тут, тоді як у дівчат процесом керують Григорій Шамрай та Надія Білова. З приводу відміни збору в Отепяя, це Естонія, через брак там снігу – ми не шкодуємо, що так вийшло. Не було б щастя – так нещастя допомогло. Умови в Хохфілцені – дійсно супер. Температура від -2 до +5-+6. Три дні з десяти тренувальних снігове покриття на трасі було жорстким, що, зрозуміла річ, полегшило роботу на лижні і допомагало швидшому відновленню після навантажень. Відомо, що м’який важкий сніг – не помічник в тому стані, в якому перебувала команда. І от м’якою лижня стала лише в останні три дні – тоді, коли це додаткове навантаження було вже зовсім не зайвим.

biathlon.com.ua

І на стрільбищі у Хохфільцені теж було дуже комфортно – перший вітерець з’явився лише у п’ятницю, тобто в кінці другого тижня. До того було безвітряно і спокійно. Це позитив, щоб трохи заспокоїти хлопців, які нанервувалися під час стрільби на етапах Кубку світу. Цей спокій – дуже необхідний для набуття впевненості у своїй стрільбі. При вітрі, звичайно, треба вміти стріляти, треба постійно тренувати таку стрільбу, в екстремальних умовах. Але в цей період, за кілька днів до старту Олімпійських Ігор, відчути впевненість у собі нам потрібно було більше, аніж тренувати майстерність.

В четвер провели функціональне естафетне тренування, яке показало, що підготовка іде згідно з планом.

biathlon.com.ua

Словом, попрацювали з натхненням, і тепер, отримавши позитивний заряд, зустрілися з жіночою збірною в аеропорту Відня і разом перебралися на останній, короткий збір до Туреччини. В принципі, для останнього етапу підготовки і фінального відновлення часу маємо достатньо. Практично вся підготовка, включаючи літню і перший сніг відбулася за планом – не рахуючи погодних примх, таких, які були, скажімо, в Румунії, та хвороб – яких скільки не бережися, повністю уникнути не вдається, особливо коли спортсмени на піку форми.

'xsport:main.video.player' is not a component

Можна подумати, що порушено план переходу в гори (у Туреччину) з рівнини (з Отепяя). Все таки у Хохфільцені висота трохи більше – десь 800 м над рівнем моря, а в Естонії 300. Але треба сказати, що дуже багато команд-наших суперників обрали таку ж схему по висотах.

До речі про стратегію підготовки – наша команда, як і всі інші, намагається не говорити про дати переїздів між зборами та у Сочі в останні дні перед Іграми. От нещодавно спілкувався з одним з тренерів австрійської збірної – навіть у неформальному спілкуванні він не говорить про дати. Причини дві – по-перше, це міркування безпеки, під час пересувань учасників Ігор це актуально. Ну а по-друге, всі вираховують дні до стартів, у кожного своя стратегія, і ділитися з нею ніхто не хоче. Тому коли деякої інформації вам бракуватиме, поставтеся з розумінням.

Комментарии 0

Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении ПРАВИЛ.
Новости партнеров
Loading...
https://n161adserv.com/znFCIMsl0EZEG4uZUKlMplGJkzpDPsBeqZ2m_P85zFiWbAyiJTSQEhTu9dtkFl4i-kjUhgj30NmHrBqacaEWzMCu3GTKFJwg
Новости партнеров