матч-центр
Вчера 96 5
Сейчас 0 0
Сегодня 1 0
Завтра 0 0
все
важные
свернуть
развернуть
Вчера 96 5
Сейчас 0 0
Сегодня 1 0
Завтра 0 0
все
важные
Вчера не было матчей
Вчера не было важных матчей
Сейчас нет матчей
Сейчас нет важных матчей
Нет запланированных матчей на завтра
Нет важных матчей на завтра

В СУБОТУ О 16:30 – ТЕКСТОВИЙ ОНЛАЙН НА XSPORT

Всіх вітаю – цього дня цього року усі чекали дуже довго. І ті, хто віддає перевагу чистому спорту, і ті, кому цікава політика і «соціалка» навколо спорту.

Усім привіт!

Всіх вітаю – цього дня цього року усі чекали дуже довго. І ті, хто віддає перевагу чистому спорту, і ті, кому цікава політика і «соціалка» навколо спорту. На Іграх-2014 і того, і того більше, ніж на попередніх. Всім було цікаво – як це, Зимові Ігри на літньому курорті, як один на одного дивитимуться усі, хто в Сочі, Адлер та навколишні місцевості з’їхався – після всього, що сказано і показано.

Мабуть, політики із соціалкою буде немало. Форма збірної Німеччини на відкритті уже це підтвердила.

Але душа просить спорту. Тому ми на XSPORT придумали те, що раніше не робили – спробувати зробити текстову онлайн-трансляцію біатлону. Все-одно всі будемо дивитися – медійних засобів для цього достатньо. Чому не ділитися при цьому враженнями і фактами, які, ви, може, не помітите, а ми вам підкажемо?

Чому «підкажемо», в множині – а тому, що цей текстовий онлайн вестиму не сам. З ким – не скажу, мучтеся). Але гарантую, що наших віртуальних гостей цікаво слухати – тобто, в нашому випадку читати. Крім того, будемо оперативно дзвонити туди, на «Лауру», до людей, які стоятимуть хто на стрільбищі, хто вздовж траси.

І все одразу будемо переказувати вам.

Чесно скажу, ніколи раніше таких авантюр не робив, досвіду немає, але будемо старатися.

Отож, субота 16:30 – перша з одинадцяти головних гонок для нашого головного спорту, для багатьох людей, які зовсім не чотири роки, а набагато більше «пахали» заради цього дня. І неділя 16:30 – ще одна з головних. Дві з п’яти українських Олімпійських медалей – в жіночих спринтах, це я так, нагадую.

Чекаємо на вас усіх за цим посиланням. Будемо разом!

Комментарии 0

Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении ПРАВИЛ.
Новости партнеров
Loading...
06:00
Наша рыбалка
https://n161adserv.com/znFCIMsl0EZEG4uZUKlMplGJkzpDPsBeqZ2m_P85zFiWbAyiJTSQEhTu9dtkFl4i-kjUhgj30NmHrBqacaEWzMCu3GTKFJwg
Новости партнеров