Вчера 33 7
Сейчас 3 3
Сегодня 6 5
Завтра 27 20
свернуть
развернуть
Вчера 33 7
Сейчас 3 3
Сегодня 6 5
Завтра 27 20
Вчера не было матчей
Вчера не было важных матчей
Нет запланированных матчей на завтра
Нет важных матчей на завтра

Кличко - Пулєв. Перед боєм.

Привіт всім шанувальникам спорту! Незабаром всі українці будуть прикуті до телеекранів та переживати за свою країну, але цього разу вже в спортивній площині.

Привіт всім шанувальникам спорту! Незабаром всі українці будуть прикуті до телеекранів та переживати за свою країну, але цього разу вже в спортивній площині. 15 жовтня абсолютний чемпіон світу в суперважкій вазі Володимир Кличко (62-3, 52 КО) та Кубрат Пулєв вийдуть в один ринг, де і з’ясується хто з них кращий.

bigbiceps.com.ua

Після несподіваної для багатьох перемоги болгарина над американцем Тоні Томсоном Кубрат Пулєв став обов’язковим претендентом на титул IBF. Перша спроба організувати поєдинок 6 вересня 2014 року не мала успіху. Володимир Кличко під час фінальної стадії підготовки травмував підколінне сухожилля – за згодою сторін бій був перенесений.

Вже традиційно Кличко виступить перед німецькою публікою в місті Гамбург. На перший погляд досить спокійний болгарин і стриманий українець повинні були підійти до поєдинку без будь-яких конфліктів, але цього разу сталося інакше. Причиною непорозумінь виявилися боксерські рукавички, а точніше їх виробник. За словами Кубрата Пулєва, в контракті чітко прописано, що боксер сам може вибрати фірму виробника амуніції, але команда Кличка наполягла на певній марці, чим викликала обурення болгарина. На відкритому тренуванні Кубрат відмовився працювати на лапах, щоб підкреслити незручність цих рукавичок, тому журналісти побачили в виконанні болгарина лише бій з тіню. Втім, це не єдина розбіжність між командами боксерів. Конфліктність ситуації загострюється – Кубрат не хоче піддаватися тиску суперника, незважаючи на його зірковий статус. Фінальна прес-конференція відбулася за участю лише Володимира Кличка – Кубрат Пулєв не з’явився. Цього разу причина досить проста та банальна – сторони не зійшлися в кількості людей з боку болгарина. Втім, українець віджартувався – поставив порожній стілець, чим викликав посмішки у присутніх.

Боксерські експерти прогнозують перемогу українця, втім сам Володимир Кличко щоразу відзначає боксерську майстерність свого опонента. Джеймс Аль-Башир, другий тренер українця, в одному з інтерв’ю висловив думку, що Кубрат Пулєв – кращий боєць, ніж екс чемпіон світу Олександр Повєткін. До того ж, не варто забувати, що болгарин не знає гіркоти поразки. Він буде викладатися на всі 100%, аби заволодіти чемпіонським поясом та скинути з вершини Володимира Кличко, який домінує в супер важкій ваговій категорії вже 10 років.

Бій Кличко – Пулєв, нагадаю, відбудеться суботнього вечора 15 листопада.

Комментарии 0

Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении ПРАВИЛ.