матч-центр
Вчера 112 1
Сейчас 0 0
Сегодня 0 0
Завтра 0 0
все
важные
свернуть
развернуть
Вчера 112 1
Сейчас 0 0
Сегодня 0 0
Завтра 0 0
все
важные
Вчера не было матчей
Вчера не было важных матчей
Сейчас нет матчей
Сейчас нет важных матчей
Сегодня нет матчей
Сегодня нет важных матчей
Нет запланированных матчей на завтра
Нет важных матчей на завтра

Шевченко нема за що виправдовуватися!

Ображати легендарну спортсменку заради "стьобу" і "ржаки" — це як у басні Крилова: "Ишь моська - знать она сильна, что лает на слона".

Доброго усім ранку другого змагально-медального дня Зимових Олімпійських Ігор.

Сьогодні знову біатлон — і знову є можливість провести текстовий онлайн. Тому запрошую всіх о 16:30 — навіть раніше почнемо. Сьогодні жіночий спринт — статус гонки для нас самі розумієте. Сам онлайн буде на топ-сторінці, не пропустите)

І ще один нюанс. Вчора після інтерв'ю Валентини Шевченко після скіатлону з’явилося кілька коментарів від моїх колег (неофіційних, в соцмережах, але все-одно). Валя говорила, що однією з причин низького як для неї результату були не дуже якісно готові лижі.

Ось її цитата з сайту XSPORT:

'xsport:main.video.player' is not a component

«У нас очень «многочисленная» сервис-группа – всего четыре человека. Мы уже сто раз говорили о том, что нам нужно как-то укреплять ее, потому что на такой гонке, в таких условиях, которые каждые десять минут меняются, нужно быстро на все реагировать. Просто не хватает рук».

Коментарі колег були банальні до непристойності — «Опять смазка, опять эти отмазки»...

Моя думка така: ці "коментарі" демонструють на білий світ не дотепність, а крайній непрофесіоналізм "коментаторів".

По-перше, якщо проаналізувати результати Валі (інших не беремо), то другу частину гонки, вільним ходом, вона пройшла хоч і трохи гірше за лідерів, ніж класику, але краще, ніж багато інших суперниць. Зважаючи на те, що Валя дуже багато своїх найкращих результатів показала саме класикою, це означає, що справді лижі на класику і на коньковий хід якісно відрізнялися. І це тільки поверхневий висновок, бо немає під рукою швидкості проходження різних ділянок.

По-друге, четверо сервісерів на всю команду - ну соррі, це смішно, але це не проблема спортсменів.

Ну а по-третє - це мабуть головне, бо боюся, не всі соцмережові "коментатори" відрізнять вільний хід від класики і знають, де шукати результати):

Валя Шевченко в цьому інтерв'ю не мала жодного наміру виправдовуватися. Єдиній лижниці в українській історії, яка тримала в руках Кубок світу, людині, яка виграла 8! марафонів з дистанціями вище 30 км, яка є однією з лише двох в нашій історії призерок чемпіонату світу, у своїй 38 на своїй п'ятій Олімпіаді нема за що і немає перед ким виправдовуватися.

Вона просто пояснювала об’єктивні речі. Її спитали - вона пояснила. Так само, як пояснював цього сезону свої проблеми на лижні Сімон Шемп, німецький біатлоніст. Так само, як сердито пояснював поганий хід Еміля Егле Свендсена на останніх колах Еспен Андерсен, головний тренер чоловічої збірної з біатлону.

Бйорген лідирує у жіночій скіатлонній гонці / REUTERS/Stefan Wermuth

Битва лиж і сервісерів — невід'ємна частина зимового спорту. Цікаво розібратися в цій "пекельній кухні" і обговорювати.

А ображати легендарну спортсменку заради "стьобу" і "ржаки" — це як у басні Крилова: "Ишь моська - знать она сильна, что лает на слона".

Комментарии 1

Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении ПРАВИЛ.
Александр Потапов
17 октября 2014г. 11:39
Александр я считаю что обсуждать тут нечего.Шевченко уже 38 и она уже давно не в топе.Вот в 2007 могу ошибатся она выигывала марафон в Осло в рамках етапа кубка мира.Правда тогда он еще бежался с раздельного старта.Она призер первого в истории Тур де Ски что говорит о том что она отличны уневерсал.Призер кубка мира в общем зачете.Правда чаще результаты у Вали были именно в коньковом стиле передвижения.Именно на длинных дистанциях коньковым стилем она чаще всего могла конкурировать с той же самой великой в то время Куйтунен и остальными,
0 0
Новости партнеров
Loading...
https://n161adserv.com/znFCIMsl0EZEG4uZUKlMplGJkzpDPsBeqZ2m_P85zFiWbAyiJTSQEhTu9dtkFl4i-kjUhgj30NmHrBqacaEWzMCu3GTKFJwg
Новости партнеров