матч-центр
Вчера 9 8
Сейчас 0 0
Сегодня 3 1
Завтра 7 0
все
важные
свернуть
развернуть
Вчера 9 8
Сейчас 0 0
Сегодня 3 1
Завтра 7 0
все
важные
Сейчас нет матчей
Сейчас нет важных матчей

«Динамівський» тиждень

Цього тижня телеканал XSPORT зробив великий подарунок всім прихильникам московського «Динамо» – в ефірі нашого телеканалу відразу три матчі за участю біло-блакитної машини.

Цього тижня телеканал XSPORT зробив великий подарунок всім прихильникам московського «Динамо» – в ефірі нашого телеканалу відразу три матчі за участю біло-блакитної машини.

Згідно з рейтингами, «Динамо» – друга (звісно, що після «Донбасу») команда за популярністю серед глядачів нашого телеканалу. Запорукою успіху «динамівців» серед вітчизняних уболівальників є відмінна гра, що принесла клубу два Кубки Гагаріна, наявність у складі «свого хлопця» Костянтина Касянчука, а також простота гравців на льоду та в побуті, що так приваблює вболівальників та робить «Динамо» справжньою народною командою.

dynamo.ru

Нинішній сезон для «Динамо» найскладніший за останній час. І мова навіть не про теорію ймовірності, яка говорить, що три Кубки Гагаріна поспіль – це майже фантастика. Справа в тому, що багато наріжних каменів динамівської системи уже не справляються на 100% зі своїм завданням. Костянтин Горовіков, Юрій Бабенко, Максим Соловйов, Олексій Цвєтков, Янне Яласваара та Роман Дерлюк вже далеко не завжди можуть демонструвати надзвичайно високу інтенсивність гри, яка дозволяла «Динамо» попередні два сезони мати найкращий ігровий баланс в усій КХЛ.

Настає час змін в команді. Цілком можливо, що влітку склад москвичів буде підсилено – як мінімум за іменами – новими виконавцями. Чи замінять вони нинішній героїв – складне питання. Але щось підказує, що такого «Динамо» як зараз більше не буде.

Тому пропоную всім сьогодні, 22 січня, о 17:25 ввімкнути телеканал Xsport та отримати справжню насолоду від мегадербі загальнорадянського масштабу: «Динамо» – ЦСКА.

В п’ятницю приходьте раніше з роботи та починаючи з 17:25 дивіться «динамівське» дербі між Москвою та Ригою, а недільний вечір рекомендую провести разом з «Динамо» та «Левом». Початок трансляції – о 17:20.

«Динамівський» тиждень починається!

Комментарии 0

Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении ПРАВИЛ.
Новости партнеров
Loading...
https://n161adserv.com/znFCIMsl0EZEG4uZUKlMplGJkzpDPsBeqZ2m_P85zFiWbAyiJTSQEhTu9dtkFl4i-kjUhgj30NmHrBqacaEWzMCu3GTKFJwg
Новости партнеров