матч-центр
Вчера 9 8
Сейчас 0 0
Сегодня 3 1
Завтра 7 0
все
важные
свернуть
развернуть
Вчера 9 8
Сейчас 0 0
Сегодня 3 1
Завтра 7 0
все
важные
Сейчас нет матчей
Сейчас нет важных матчей

"Донбас" ще покаже!

Ми любимо перемагати. Ми завжди впевнені, що знаємо більше за тренерів і бачимо майданчик краще за гравців. Ми - вболівальники. І це наше право.

Ми любимо перемагати. Ми завжди впевнені, що знаємо більше за тренерів і бачимо майданчик краще за гравців. Ми - вболівальники. І це наше право. На трибунах чи перед телевізором. Але чи зможе хтось з нас сказати більшість з того, що нині можна прочитати в коментарях на нашому сайті в очі, скажімо, гравцям та тренерам "Донбасу"?

Я теж був таким вболівальником. Колись. Коли оцінював усе виключно виходячи з результату. А потім під час навчання в університеті та роботі на спортивному телебаченні, завдяки спілкуванню зі спортсменами та тренерами я змінив свою думку. Потрібно бути справедливими у своїх оцінках. Принаймні зараз, після уже зіграних поєдинків "Донбасу".

По-перше, перед тим як "ховати" команду, ми маємо проаналізувати усе, а не тільки результати, які, до речі, не такі вже й провальні - "Донбас" нікому не програв в одні ворота. По-друге, завжди необхідно зважати на ймовірність того, що наша особиста думка може бути помилковою. Я проти категоричності, тому пишу про те, що я абсолютно не претендую на статус останньої інстанції. Це тільки моя думка, якою хочеться поділитися з Вами.

Погодьтеся, що попрадський "Лев" минулого сезону справляв гірше враження, аніж "Донбас" цьогоріч. Словацький дебютант КХЛ боровся, але якось відчувалося, що "Лев" поступається своїм суперникам. Під кінець "регулярки" "Попрад" взагалі розвалився. "Донбас" не програє з тріском. Звісно, неприємно, що очок мало, що перемоги обходять стороною... Але, як на мене, найголовніше це те, що у нас є підстави шкодувати за втраченим.

"Донбас" почне здобувати очки. І навіть не тому, що прийшли Федотенко, Понікаровський та Бабчук. Енхаелівці справді посилили донецьку команду, і в першу чергу не в ігровому плані, а психологічно. Бабчук ніколи не був ТОП-захисником НХЛ, а Федотенко та Понікаровський ніколи не були супер-бомбардирами в заокеанській лізі. Усі вони хороші, солідні гравці. Але гравці-трудяги, які не цураються роботи і, власне, саме завдяки шаленій працездатності, впертості та цілеспрямованості досягли своєї мети - стали гравцями НХЛ. Талант - це абсолютно не перший пункт в рецепті успіху Бабчука, Федотенка та Понікаровського. Отож, Антон, Руслан і Олексій додали "Донбасу" впевненості, солідності та досвіду - у цьому ми пересвідчилися у Митищах. А майстерності багатьом іншим гравцям "Донбасу" не позичати! Кашпар, Петтерссон, Дадонов, Кііскінен і Віртанен, а ще Ерсберг. Ці виконавці сподобалися. З приходом енхаелівців вони ще більше розкриються, я дуже сподіваюся.

Водночас я переконаний, що не праві і ті, хто каже, що вболівальники нічого не розуміють, що хто не грав, не має права аналізувати і т.д. і т.п. Зі сторони шанувальники хокею підмічають багато вад і слабких сторін у грі "Донбасу". Зрозуміло, що є багато "трешу", але і глибокі, розумні та правильні речі також можна знайти.

Ви помітили, що окрім Бабчука я жодного іншого захисника не виділив. Захисники поки найслабша ланка. Виникає багато питань щодо комплектації. Але з іншого боку я розумію, чому все так. Ну, не пішли б в український клуб-дебютант кращі захисники, а гравці цього амплуа чи не найкоштовніші у хокеї. Не пішли б, тому що в них, по-перше, є контракти, а, по-друге, на усе нове часто дивляться з обережністю. Аби заробити довіру, потрібен час. Або занадто завищенні зарплати, а це нам точно не потрібно, і керівництво "Донбасу" в принципі провело грамотну кампанію з підбору кадрів. Взяли нормальних виконавців, які не вимагали суперконтрактів. Заробимо авторитет у хокейному світі - і купувати повагу та довіру буде не потрібно. Я особисто так оцінюю для себе роботу менеджменту "Донбасу".

Потрібно працювати над помилками, визнавати, що вони є, і не боятися того, що вчитися багато чому доводиться по ходу сезону. Юліус Шуплер, схоже, з усім цим згоден, не панікує і сприймає справедливу критику.

Перемога над "Слованом", рівна гра з "ЦСКА"

(якби не було того влучання Подхрадскі в стійку...)
, мінімальна поразка від "Лева"
(пражани нині дивують усіх своїми успіхами)
, матчі з "Сібіром", "Кузнею" і "Амуром"
(мали їх вигравати!)
, драматична перемога над "Атлантом" та гідне протистояння з "Локомотивом" - усе побачене не викликає розпачу. Навпаки, я чекаю, коли до "Донбасу" повернеться фарт. Проблеми і помилки є, але без фарту подолати їх ой як непросто.

Комментарии 0

Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении ПРАВИЛ.
Новости партнеров
Loading...
https://n161adserv.com/znFCIMsl0EZEG4uZUKlMplGJkzpDPsBeqZ2m_P85zFiWbAyiJTSQEhTu9dtkFl4i-kjUhgj30NmHrBqacaEWzMCu3GTKFJwg
Новости партнеров