матч-центр
Вчера 9 8
Сейчас 0 0
Сегодня 3 1
Завтра 7 0
все
важные
свернуть
развернуть
Вчера 9 8
Сейчас 0 0
Сегодня 3 1
Завтра 7 0
все
важные
Сейчас нет матчей
Сейчас нет важных матчей

Just business?!

Як ми раділи, коли телеканалу "Хокей" вдалося укласти п`ятирічну угоду про трансляції матчів НХЛ в Україні!

Як ми раділи, коли телеканалу "Хокей" вдалося укласти п`ятирічну угоду про трансляції матчів НХЛ в Україні! Як ми чекали на старт нового сезону аби в максимально можливому обсязі показати Вам поєдинки регулярного чемпіонату та плей-офф - від початку і до кінця! Втім, локаут не лише зіпсував усім нам настрій, а й неабияк вплинув на організацію роботи та ефірну сітку "Хокею". Але я не хотів би бідкатися з цього приводу. Ми на телеканалі якось викручуємося, шукаємо варіанти, чекаємо на закінчення локауту і знаходимо компроміси у своїй роботі. А от в НХЛ компроміс знайти не можуть!

Висловлю свою думку щодо локауту, вона є достатньо різкою.

Я не підтримую нікого з учасників заокеанського хокейного конфлікту. Там просто "зажралися" і бісяться з жиру. Зрозуміло, що не всі. Але поки це головна причина локауту. Поясню. Думаю, що більшість гравців та керівників клубів вже давно пристали б на якийсь варіант колективної угоди. Працювати потрібно. Про обслуговуючий персонал, суддів, телекомпанії та вболівальників я згадувати не буду. Поки враження таке, що гравцям та лізі абсолютно однаково, що думають люди. Люди, які власне і платять за все це дійство. По долару-по два з кожної кишені, за кожен хот-дог і квиток, за светр і кабельне телебачення - ось вам і прибутки ліги, і мегазарплати зіркових хокеїстів. Та ще й телевізійникам втюхали багаторічні контракти на показ поєдинків і одразу отримали ПОВНУ оплату! Думаю, що робили це уже знаючи про майбутній локаут. І якби ж тільки з нами українцями так вчинили - НІ! Вони і своїх так само підставили! А тепер що? Тепер тривають переговори що і як, зрозуміло ж, що в угодах з телебаченням пункту про локаут немає, а що воно таке - пауза, форс-мажор чи ще щось? Поки будуть розбиратися, дасть Бог і сезон розпочнеться.

Але зараз я не бачу світла в кінці тунелю. Поки триває взаємний шантаж. Ліга та клуби намагаються вмовити зірок. Скільки їх там? Погодьтеся, що більша частина хокеїстів 30-ти клубів як раз не зірки. На них, до речі, також усі наплювали. Думаю, що контракти людей з 3-ї та 4-ї п`ятірок чи "новачків" не дозволяють їм так само безтурботно сидіти без діла як, наприклад, контракт Кросбі, Малкіна чи Лундквіста.

Виходить так, що клуби свідомо дурили Овєчкіних та Ковальчуків, коли укладали з ними контракти на мільйони доларів та на десятки років. А тепер - "Хлопці, треба поділитися!". Неправильно? Неправильно! Втім, коли Кросбі чи Ді П`єтро укладали багаторічні контракти для того, щоб допомогти клубам обійти закони ліги щодо зарплатної стелі, вони знали, що мухлюють? Звичайно ж. От так і виходить, що двоє співучасників спочатку разом провернули махінацію, а потім апелюють до тих, хто в принципі не дуже й то знав про це. Мовляв, розсудіть нас! Ліга з клубами бідкаються, що їм важко, а гравці аргументують свою позицію тим, що ніхто не змушував власників робити необдумані ходи. До речі, усі коментарі хокеїстів на цю тему схиляють до думки, що вони - гравці - розуміють чому лізі не подобаються нинішні фінансові правила, розуміють і погоджуються, що це не дуже розумні правила. Але на поступки йти ніхто не хоче.

Зараз у мене таке враження, що якраз гравці є шантажистами. А ліга просто обдурила сама себе своїми тривалими контрактами та своїм бажанням от зараз цим локаутом взяти усе під контроль.

Ліга тримається на зірках. На тих декількох десятках зірок, які були у кожній з команд. І зараз головні зірки НХЛ - росіяни! Не погоджуєтесь? Малкін, Овєчкін, Дацюк і Ковальчук. Кросбі давно травмований і не вражає. Інших канадців чи американців, про яких говорили б так само багато, на горизонті немає. Усі неросійські зірки - Селяне, Лекавальє, Бродо, Ягр, Лідстрьом, Сундін та інші - відходять у минуле: хтось закінчив, хтось закінчує. Зірки НХЛ і її обличчя нині - це росіяни! Якщо не погоджеєтесь, апелюйте!

Так ось, після того як з`явилася КХЛ, російським хокеїстам-зіркам завжди буде де провести сезон у випадку локауту! А якщо НХЛ і далі буде такою впертою, то і канадці, шведи, фіни, чехи і американці поїдуть грати і в КХЛ, і в інші європейські чемпіонати. Час мине і поїдуть! Іще масовіше. Коли довго сидиш без роботи, то поступово починаєш погоджуватися, що навіть із пониженням зарплатні краще таки ходити на бодай якусь, аніж просто сидіти вдома. Щось завжди краще нуля.

Мені не подобається те, що профсоюз в першу чергу відстоює інтереси зірок з великими зарплатами. Немає там у них ніяких ідей масштабних. Байдуже їм на гравців-середнячків, байдуже на майбутніх "новачків". Зіркові гравці давно погодилися б на усі нові умови ліги, навіть на страшенно несправедливі, якби їм гарантували недоторканність уже підписаних контрактів - навіть якби ці гарантії були б, так би мовити, неофіційними, не для публіки. Не вірите? Повірте, всі люблять гроші, всі захищають в першу чергу свої інтереси. І в Америці знають, що таке чорна бухгалтерія і таке інше. Можливо, навіть краще, аніж в країнах колишнього СРСР. Це бізнес!

Хочеться аби хокеїсти та ліга домовилися б нарешті. Якщо заради спільної справи усім потрібно піти на компроміс - це варто зробити. Чому? Точно не знаю як аргументувати. Через повагу до вболівальників, через повагу до гри... Потрібно бути не співучасниками у процесі ведення бізнесу, а партнерами. Партнери інколи мають робити неприємні або незручні кроки назустріч один одному для того, щоб спільна справа існувала довше та процвітала у майбутньому.

Я не хочу більше чути про "ми кладемо своє здоров`я і заробляємо для них гроші" від гравців і "ми зробили їх зірками, а вони..." від ліги та клубів. Усі ми з Вами, шановні вболівальники, так чи інакше "кладемо здоров`я" на своїх роботах і заробляємо для себе і для когось гроші. І хтось "дає нам можливість реалізуватися", але водночас і отримує від нас віддачу та дивіденди. Ми нічого не робимо самі по собі, суспільство в цілому і хокей зокрема існують завдяки співпраці, єдності механізмів. Наше "Я" завжди стоїть для кожного з нас на першому місці. Втім, треба вчитися робити так, щоб "Я" не заважало нам тверезо оцінювати реальність. Чого і бажаю НХЛ і нхлівцям. Без людей, які готові витрачати свої гроші на видовище ані ліга з усіма своїми бізнесовими талантами, ані гравці з усією своєю майстерністю та харезматичністю - НІЧОГО не варті.

Спорт - це не тільки бізнес, адже Ми вболіваємо серцем, а з вболівальницьким серцем краще не гратися в ці "бізнесові" ігри!

Комментарии 0

Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении ПРАВИЛ.
Новости партнеров
Loading...
https://inv-nets.admixer.net/dsp.aspx?rct=3&zone=c08dc240-545e-4be4-b97f-50058f51a079&zoneInt=17713§=5191&site=4482&rnd=[CACHEBUSTING]
Новости партнеров