матч-центр: Хоккей
Вчера 2 1
Сейчас 0 0
Сегодня 6 3
Завтра 6 4
свернуть
развернуть
Вчера 2 1
Сейчас 0 0
Сегодня 6 3
Завтра 6 4

Перші скрипки на білоруському фронті

Офіційно сезон в українській лізі ще не стартував, але наші гравці вже встигли залишили свій слід зі знаком плюс

Офіційно сезон в українській лізі ще не стартував, але наші гравці вже встигли залишили свій слід зі знаком плюс. У сусідньому за північним напрямом чемпіонаті. Точніше, кубку. Екс-"донбасівець" Олександр Матерухін, переїхавши до гродненського "Нємана" не загубив свою снайперську націленість, закинувши шість шайб у п`яти матчах Кубка Білорусі (найкращий снайпер розіграшу). Новими фарбами засяяв після зміни клубу і Андрій Міхнов. Саме двометровий українець допоміг "Металургу" з Жлобіна вийти у фінал, записавши на власний рахунок 8 (4+4) очок (найкращий бомбардир команди). Нарешті, не залишилися у стороні бомбардирські подвиги двох Олегів: Шафаренка - 6 (2+4) та Тимченка - 3 (1+2) бали. У центрі уваги був і Юрій Наваренко з "Гомеля" - 6 (0+6) пунктів. У цілому, хлопці дуже навіть непогано "вкотилися" в сезон, показавши Андрію Назарову, що український "десант", як і раніше, грає роль перших скрипок у своїх командах в Білорусі.

Особливо мобільно виступила найбільш українська команда в Білорусі - "Юність" (7 перемог у 7-ми зустрічах). Через три роки мінчани під керівництвом Михайла Захарова знову впевнено перемогли в кубку своєї країни. І знову не без участі наших співвітчизників. Взагалі, два Олега вже втретє підняли білоруську чашу над своєю головою, зрівнявшись по цьому показнику з нинішнім гравцем "Компаньйона" Денисом Ісаєнком. Звертаю увагу на той факт, що всі чотири рази, коли "Юність" завойовувала національний кубок, її склад ряснів українськими прізвищами.

А якщо вже я переключив свій погляд на білоруські майданчики, то не зайвим буде нагадати, що раніше володарями Кубка Білорусі ставали 16 українських хокеїстів та один тренер:

2003 рік Євген Бруль, Денис Ісаєнко, Сергій Вітер, Віталій Семенченко ("Гомель")
2004 рік (весна) Денис Ісаєнко; тренер Юрій Шундров ("Гомель")
2004 рік (осінь) Станіслав Верников, Сергій Вітер, Ростислав Сагло, Віталій Семенченко ("Юність")
2006 рік Ігор Карпенко, Олександр Бобкін, Олег Шафаренко ("Динамо" Мн)
2007 рік Денис Ісаєнко, В`ячеслав Тимченко, Валентин Олецький ("Гомель")
2009 рік Олег Тимченко, Олександр Матерухін ("Юність")
2010 рік Артем Остроушко, Олег Тимченко, Олександр Матерухін, Олег Шафаренко ("Юність")
2011 рік Василь Полоницький ("Металург")
2012 рік Єгор Єгоров ("Гомель")
2013 рік Олег Тимченко, Олег Шафаренко ("Юність")

Комментарии 0

Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении ПРАВИЛ.