матч-центр: Хоккей
Вчера 3 1
Сейчас 0 0
Сегодня 10 7
Завтра 3 3
свернуть
развернуть
Вчера 3 1
Сейчас 0 0
Сегодня 10 7
Завтра 3 3
Сегодня нет матчей
Сегодня нет важных матчей

Welcome to Globen! Подорожні нотатки

Швейцарці в шоці! Вкотре на цьому чемпіонаті. В четвер команда Шона Сімпсона "бахнула" Чехію.

Швейцарці в шоці! Вкотре на цьому чемпіонаті. В четвер команда Шона Сімпсона "бахнула" Чехію.

Причому, підсумковий рахунок 2:1 не зовсім відображає того, що було на майданчику. Мали б швейцарці не доводити до нервів на останніх секундах. Втім, перемога вона й за результату 2:1, й 100:1 перемогою залишається.

На цьому фото вболівальник швейцарської збірної. Після виграного матчу з чехами він ще довго стояв у фан-зоні і передивлявся хайлайти гри, підтанцьовуючи під веселу музичку.

Біля "Глобен" арени взагалі багато всіляких розваг для гостей турніру. І поїсти, і потанцювати, і поспівати - цього добра навалом. А ще я маю ще один аргумент на користь твердження у попередньому матеріалі - "Не заздріть шведам!". Все дуже дорого. Це безумовно не тема для довгої розмови, але якщо маленький плюшевий талісман чемпіонату світу коштує 23 євро... Коротше кажучи, цінами Швеція вирізняється. Все, досить про сумне. Давайте про веселе, поки я не прославився скнарою.

Минулого року ми багато розповідали про зовнішню архітектурну унікальність "Глобена". Повірте, всередині ця куля вражає ще більше.

Коментаторська позиція каналу "Хокей" буквально нависає над майданчиком . Те саме в принципі і з усіма глядацькими місцями починаючи від другого ярусу трибун.

Перед грою шведів з канадцями почалося справжнє божевілля в хорошому сенсі цього слова чи процесу. Більше 11-ти тисяч глядачів прийшли підтримати своїх. Гра "Тре крунур" давалася надзвичайно важко, але завдяки нашому Фредеріку Петтерссону в серії булітів це таки сталося.

Як вони потім усім стадіоном співали гімн! Пройняло. .. У нас так буває поки хіба-що на футболі.

Бачив в четвер біля "Глобен" арени В`ячеслава Завальнюка та Олександра Сопіта. Це представники нашої делегації на конгресі IIHF, який традиційно відбувається під час чемпіонату світу.

До речі, на Конгресі вирішуватимуть, хто стане господарем чемпіонату світу у Дивізіоні 1А - в нашому, тобто, дивізіоні. Претендують Україна та Корея. Донецьк дуже якісно провів цьогорічний чемпіонат, це визнали усі міжнародні хокейні боси. Але у них є принцип географічної ротації, та й наступні Олімпійські ігри прийматиме Корея. Побачимо, що вирішать Рене Фазель і компанія. Новини з владних коридорів IIHF будуть дуже скоро.

В п`ятницю на світовій першості 2-й і останній вихідний. Спробуємо переосмислити все, що відбулось в четвер і з новими силами підійти до півфінальних битв. Як вам такий факт - усі медалісти попереднього турніру вилетіли в чвертьфіналі!

Готуйтесь до гарячого вік-енду з нашим телеканалом, друзі!

Комментарии 0

Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении ПРАВИЛ.