матч-центр
Вчера 12 9
Сейчас 0 0
Сегодня 7 6
Завтра 15 11
все
важные
свернуть
развернуть
Вчера 12 9
Сейчас 0 0
Сегодня 7 6
Завтра 15 11
все
важные
Вчера не было матчей
Вчера не было важных матчей
Сейчас нет матчей
Сейчас нет важных матчей
Нет запланированных матчей на завтра
Нет важных матчей на завтра

Агент: "У вимогах НХЛ є щось в’язничне"

Тривалого локауту вдасться уникнути

У сезоні-2012/2013 в НХЛ не буде такого тривалого локауту, який стався у 2004 році. Таку думку висловив "Известиям" Ілля Молівер, північноамериканський агент російського нападника "Нью-Джерсі Девілз" Іллі Ковальчука.

"Тривалого локауту в цьому сезоні, швидше за все, не буде. Мало хто захоче повторити досвід 2004 року. Не знаю, як господарі переносять відсутність сезону, але от гравці... Великих, гладіаторів, типу Ковальчука, Дацюка, Малкіна, звичайно, скрізь приймуть", - відзначив агент.

За словами Молівера, якщо НХЛ продовжуватиме проваджувати жорсткі умови по відношенню до хокеїстів, то поступиться світовим лідерством КХЛ.

"У вимогах НХЛ є щось в’язничне: тут п’ять років, там п’ять років, до вільного агента - 10 років. Якщо так буде продовжуватись, КХЛ стане найкрутішою лігою світу, а ми до вас будемо приїздити в гості хокей дивитися. І минулого разу до вас багато гравців виїхало, але ж у 2004-му російська ліга була не така багата, як тепер. Правда, і у НХЛ тоді гравці не заробляли стільки, як нинішні зірки", - розповів американський агент.

Юрій Ніколаєв, який представляє інтереси Ковальчука в Росії, сходиться в оцінці зі своїм заокеанським колегою.

"Всі пропозиції їхньої ліги спрямовані на скорочення контрактів. Це все проти таких хлопців, як Парізе і Сутер, які підписують контракти по $ 100 млн на 13 років. На що розраховує керівник НХЛ Гарі Беттмен? На 85% гравців, які отримують порівняно невеликі зарплати, яким нікуди подітися з Америки, яким треба щоденною працею годувати сім’ї, виплачувати кредити, на те що ці 85% здадуться, як в минулий раз. Кого "зіллють" першими? Молодняк! А чоловік сорок зірок з великими контрактами якось вирішать свої проблеми", - наголосив Ніколаєв.

У НХЛ триває переговорний процес щодо укладення нової колективної угоди. Ліга вже висунула свої, досить жорсткі, пропозиції, зокрема частка гравців у розподілі виручки знижується з 57% до 46%. Також гравці повинні будуть провести мінімум 10 сезонів, щоб отримати право стати необмежено вільним агентом. Крім того, проект нової колективної угоди передбачає збільшення терміну стандартних контрактів новачків з трьох до п’яти років.

Профспілка гравців ще не висунула свої зустрічні вимоги, однак якщо сторонам не вдасться домовитися до 15 вересня, на лігу очікує локаут.

Нагалдаємо, що сезон-2004/2005 у НХЛ так і не розпочався через недомовленість профспілки гравців та керівництва ліги. Локаут у сезоні-1994/1995 вкоротив чемпіонат НХЛ майже наполовину.

Видео

Комментарии 0

Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении ПРАВИЛ.
Новости партнеров
https://inv-nets.admixer.net/dsp.aspx?rct=3&zone=c08dc240-545e-4be4-b97f-50058f51a079&zoneInt=17713§=5191&site=4482&rnd=[CACHEBUSTING]
Новости партнеров
Новости партнеров