"Ак Барс" вийшов у лідери Сходу

Команда вдруге поспіль перемагає всуху
30 сентября 2013г. 10:03

"Ак Барс" здобув свою шосту поспіль домашню перемогу зі старту нинішнього регулярного чемпіонату КХЛ.

29 вересня казанці переграли ярославський "Локомотив" з рахунком 2:0 (0:0, 0:0, 2:0). Закинутими шайбами у зустрічі відзначились Янне Песонен (43:50) та Тім Степлтон (44:18).

Для "Локомотива" нинішня суха поразка також стала вже другою поспіль. Ярославські хокеїсти не можуть вразити ворота суперника протягом 124 хвилин і 41 секунди. Водночас "Ак Барс" не пропускає шайби у свої ворота протягом 138,5 хвилин.

Додамо, що вчорашній успіх дозволив казанцям вийти на перше місце у Східній конференції. "Ак Барс" досягнув позначки 23 очки і обійшов "Барис". Щоправда астанинці, на рахунку яких 21 очко, провели на два матчі менше.