Вчера 0
Сейчас 0
Сегодня 0
Завтра 1
нет важных матчей
нет важных матчей
нет важных матчей

Анісін не отримає компенсації від "Динамо"

Клуб вирішив обмінювати хокеїста
10 декабря 2012г. 11:42

Нападника Михайла Анісіна московське "Динамо" має намір обміняти у інший клуб КХЛ, тому він не зможе претендувати на компенсації у розмірі 50% від суми контракту, повідомив агент хокеїста В’ячеслав Махренський.

"Все йде до обміну. А за це компенсація не передбачена. Ні про які п’ятдесят відсотків від контракту і мови не було!"
- заявив Махренський, слова якого наводить "Советский спорт".

Агент гравця розповів, що вже обговорював варіанти обміну з керівництвом московського "Динамо".

"Динамо" каже, що зараз вони обмірковують варіанти. Обмін гравцями залежить в першу чергу від відносин між клубами. На те, з ким конкретно "Динамо" вирішить домовлятися, я вплинути не можу. Але думаю, що надовго це не затягнеться. Про новий клуб Анісіна стане відомо в понеділок або у вівторок"
, - пообіцяв Махренський.

Нагадаємо, що одне з російських видань днями повідомило про те, що оскільки розірвання угоди ініційоване клубом, то Михайло Анісін може вимагати від "Динамо" недотримку у розмірі 50% від суми контракту. При чому, за неофіційними даними, контракт хокеїста становить більше 40 млн рублів за поточний сезон.

 На минулому тижні Михайло Анісін заявив, що генеральний директор "Динамо" Андрій Сафронов та головний тренер Олег Знарок бажають його "згноїти" у клубі, і тому відправили до фарм-клубу. Крім цього хокеїст відмовився виходити на лід, вимагаючи розмови з президентом клубу Аркадієм Ротенбергом.

Після цього клуб оприлюднив заяву, у якій оголосив, що "Динамо" більше не потребує послуг Анісіна.

Рейтинг:
(Голосов: 0)

Комментарии 0

Войти
Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении правил.

Анонсы