матч-центр: Хоккей
Вчера 16 3
Сейчас 0 0
Сегодня 12 3
Завтра 19 8
свернуть
развернуть
Вчера 16 3
Сейчас 0 0
Сегодня 12 3
Завтра 19 8
Вчера не было матчей
Вчера не было важных матчей
Сегодня нет матчей
Сегодня нет важных матчей
Нет запланированных матчей на завтра
Нет важных матчей на завтра
Койву повертається у свій рідний клуб
Койву повертається у свій рідний клуб
У НХЛ охолонули і вирішили знову домовлятися
У НХЛ охолонули і вирішили знову домовлятися

Анісін вибачився, але йому доведеться заплатити

"Я молодий пацан, мене сповнюють емоції"

10 декабря 2012г. 11:42

Російський нападник Михайло Анісін приніс вибачення за свої обвинувачення генеральному директору московського "Динамо" Андрію Сафронову та тренеру команди Олегу Знарку, повідомляє РІА Новості.

"Усвідомлюю, що вчинив неправильно. Я погарячкував і зараз розумію, що образи з мого боку були зайвими. Приношу свої вибачення Андрію Миколайовичу Сафронову і Олегу Валерійовичу Знарку за свої слова. Вони були сказані не зі зла, я півроку терпів і в підсумку вирвалося. Я молодий пацан, мене сповнюють емоції, у той час як вони дорослі люди і я, сподіваюся, вони мене зрозуміють"
, - заявив Анісін.

Водночас його інтерв’ю виданню "Советский спорт" іде у розріз з цією заявою.

"Мені 24 роки, я за свої слова відповідаю. До самого верху дійду, якщо буде потрібно! Колись усі побачать, що Анісін був правий"
, - наголосив хокеїст.

Нагадаємо, що у вівторок нападник був звільнений з "Динамо" за "грубе порушення своїх трудових обов’язків".

Наразі хокеїст не готовий ділитися своїми подальшими планами, і кинув журналістам:

"Може, взагалі в хокей закінчу грати".

У КХЛ у свою чергу повідомили, що "Динамо" надало лізі документи про дострокове розірвання контракту з ініціативи клубу з Михайлом Анісіна "з підстав, що належать до дисциплінарного стягнення. Клуб направив документи, що підтверджують факт відсутності гравця на робочому місці протягом усього робочого дня".

Таким чином, Анісіну доведеться виплатити клубу грошову компенсацію в розмірі 2/3 суми заробітної плати, невиплаченої за період, що залишився до закінчення терміну його контракту. Крім того спортивні права на весь термін розірваного контракту належатимуть "Динамо".

Як ми повідомляли раніше, нещодавно Михайло Анісін заявив, що генеральний директор "Динамо" Андрій Сафронов та головний тренер Олег Знарок бажають його "згноїти" у клубі, і тому відправили до фарм-клубу. Крім цього хокеїст відмовився виходити на лід, вимагаючи розмови з президентом клубу Аркадієм Ротенбергом. Після цього клуб оприлюднив заяву, у якій оголосив, що "Динамо" більше не потребує послуг Анісіна.

За даними російських ЗМІ, на Анісіна претендують п’ять клубів КХЛ - "Авангард", "Трактор", "Сибір", "Торпедо" і "Сєвєрсталь".

Рейтинг:
(Голосов: 0)

Комментарии 0

Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении ПРАВИЛ.