матч-центр: Хоккей
Вчера 11 4
Сейчас 0 0
Сегодня 16 3
Завтра 12 3
свернуть
развернуть
Вчера 11 4
Сейчас 0 0
Сегодня 16 3
Завтра 12 3
Сегодня нет матчей
Сегодня нет важных матчей
Нет запланированных матчей на завтра
Нет важных матчей на завтра
"Беркут" у товариському матчі обіграв "Сокіл"
"Беркут" у товариському матчі обіграв "Сокіл"
Польща впевнено перемагає іспанців
Польща впевнено перемагає іспанців

"Авангард" можуть віддати у власність Києва

Сафіулін взяв арену під свій контроль

9 ноября 2012г. 17:58

Державна служба молоді та спорту бере багатостраждальну реконструкцію льодового палацу "Авангард" під свій контроль. Про це повідомив сьогодні телеканалу "Хокей" голова цього відомства Равіль Сафіуллін.

У п’ятницю він зустрівся з ініціативною групою батьків, чиї діти займаються в школі "Сокола", і які власне й повинні тренуватися на льоду "Авангарду". Замість цього хлопчаки уже другий рік займаються на погано пристосованій для повноцінних тренувань ковзанці на Оболоні.

За словами пана Сафіулліна, вихід із ситуації - це передача профспілкового "Авангарду" у муніципальну власність. Саме влада Києва готова у стислі строки завершити реконструкцію.

"Зараз розглядається варіант передачі у власність міста. Тоді місто доведе усі ремонтні роботи до кінця. Все необхідне обладнання вже закуплене"
, - наголосив Сафіулін.

Нагадаємо, що на льоду "Авангарда" має грати свої домашні матчі в чемпіонаті ПХЛ київський "Сокіл". Як пообіцяв Равіль Сафіуллін, у разі переходу льодового палацу на баланс міста, орієнтовний термін здачі "Авангарда" - березень-квітень 2013-го року.

Рейтинг:
(Голосов: 0)

Комментарии 0

Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении ПРАВИЛ.