Сегодня 3

"Айлендерз" взяли реванш у "Рейнджерз"

Буліт Тавареса приніс команді два очки
15 февраля 2013г. 10:25

Команда "Нью-Йорк Айлендерз" не здалася без бою у поєдинку з земляками із "Нью-Йорк Рейнджерз" і за булітами здобула перемогу.

Домашній для "Рейнджерз" матч регулярного чемпіонату НХЛ, що відбувся 14 лютого, закінчився з рахунком 3:4Б (2:0, 1:3, 0:0, 0:0, 0:1).

У першому періоді Ден Жирарді (3:36) та Маріан Габорік (11:28) дозволили господарям повести у дві шайби. Втім протягом першої половини наступної двадцятихвилинки "Айлендерз" спочатку вдалося рахунок зрівняти, а потім навіть вийти уперед. Відзначились Колін Макдональд (20:29), Джон Таварес (26:45) та Бред Бойз (27:25). Після чого Карл Хагелін протягом кількох хвилин відновив рівновагу у зустрічі (31:14), яка так і не була більше порушена до кінця овертайму.

У серії післяматчевих штрафних кидків перемогу "Айлендерз" приніс все той же Таварес.

"Ми знайшли спосіб впоратися із суперником. Після того, як пропустили дві шайби, ми додали у фізиці. У перерві після першого періоду ми обговорювали, що потрібно грати більш інтенсивно. І нам це справді вдалося. Це велика перемога. Нам було непросто на виїзді, однак ми перемогли"
, - заявив він після поєдинку.

Ця перемога перервала п’ятиматчеву серію поразок команди з Брукліну, протягом якої вона у тому числі поступалася і "Рейнджерз" (1:4). Наразі "Айлендерз" з 11 очками посідають 12 сходинку Східної конференції, а їхні опоненти з 15 балами восьмі.