матч-центр
Вчера 22 15
Сейчас 1 0
Сегодня 5 3
Завтра 21 11
все
важные
свернуть
развернуть
Вчера 22 15
Сейчас 1 0
Сегодня 5 3
Завтра 21 11
все
важные
Вчера не было матчей
Вчера не было важных матчей
Нет запланированных матчей на завтра
Нет важных матчей на завтра

Бабчук не з’явився на перше тренування "Калґарі"

Капітан команди також був відсутнім

14 января 2013г. 13:09

Капітан "Калґарі Флеймз" Жером Ігінла, український захисник Антон Бабчук та нападник Роман Червенка були відсутніми у перший день роботи тренувального табору команди, повідомляє CBC.

Нагадаємо, що Бабчук травмував плече, виступаючи за донецький "Донбас" у КХЛ. За словами генерального менеджера "Флеймз" Джея Фістера, повернення захисника у гру очікується не раніше, ніж за три тижні.

Червенка, який проводив локаут у празькому "Леві", також був відсутнім через травму. У нього вже розсмокталися згустки крові у шиї, які утворилися після потрапляння шайби. Проте він ще й досі приймає спеціальні препарати. Термін повного відновлення нападника не відомий. Хокеїст мусить пройти додаткове обстеження лікарів у Сполучених Штатах Америки.

У Інгли проблеми з пахом, однак його ушкодження не дуже серйозне, і за словами Фістера, тренерський штаб просто хотів перестрахуватися.

Нагадаємо, що після того, як у НХЛ офіційно закінчився локаут, 13 січня відкрилися тренувальні табори клубів. Початок регулярного сезону запланований на 19 січня.

Рейтинг:
(Голосов: 0)

Комментарии 0

Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении ПРАВИЛ.
https://adswrapme.click/zaDCtZlcWVi6KKC1XcSdgrFCRtZSthUIZrnp0Dh5FzZslp6OYMDbzcOpcv2Xs2iamqGFe2E_GbRwDvaaQKDwLmoE9M7qArp4
Видео
Новости партнеров
Loading...
https://n161adserv.com/znFCIMsl0EZEG4uZUKlMplGJkzpDPsBeqZ2m_P85zFiWbAyiJTSQEhTu9dtkFl4i-kjUhgj30NmHrBqacaEWzMCu3GTKFJwg
Новости партнеров