Сейчас 1

Бекстрем травмувався у матчі з "Оттавою"

Черговий хокеїст постраждав від шайби
19 апреля 2013г. 11:50

Один з лідерів нападу "Вашингтон Кепіталз" шведський центрфорвард Ніклас Бекстрем не зміг дограти матч регулярного чемпіонату НХЛ проти "Оттава Сенаторз", що відбувся 18 квітня.

В середині третього періоду гри йому у руку влучила шайба після кидка партнера по команді Майка Гріна. Після цього швед на льоду більше не з’являвся, повідомляє ProHockeyTalk.

Пізніше представники команди повідомили, що у Бекстрема "травма нижньої частини тіла".

"Шайба влучила йому у руку. З ним все гаразд, однак синець точно буде. Сподіваємося, що все буде добре"
, - сказав головний тренер "Вашингтона" Адам Оутс.

Вчорашній матч закінчився поразкою "Кепіталз" з рахунком 1:3 (0:0, 1:2, 0:1). Тим самим перервалася 8-ігрова переможна серія столичної команди.

У 44 поєдинках нинішнього регулярного чемпіонату 27-річний Бекстрем набрав 44 (6+38) очок за результативність і є найкращим у команді за кількістю результативних передач та третім у рейтингу бомбардирів.

Нагадаємо, що  нещодавно травми після потрапляння шайби у руку зазнав капітан "Нью-Джерсі Девілз" Брюс Сальвадор. Наразі час повернення його на лід не відомий.