матч-центр: Хоккей
Вчера 8 0
Сейчас 0 0
Сегодня 2 1
Завтра 6 3
свернуть
развернуть
Вчера 8 0
Сейчас 0 0
Сегодня 2 1
Завтра 6 3
Конкурент "Донбасу" підсилив свій напад
Конкурент "Донбасу" підсилив свій напад
"Металург" виявився сильнішим за володаря Кубка
"Металург" виявився сильнішим за володаря Кубка

"Беркут" не з’явився на матч з "Білим Барсом"

"Епідемія" прогулів шириться ПХЛ

12 января 2013г. 17:38

12 січня столичний "Беркут" не з’явився на виїзний матч проти білоцерківського "Білого Барса".

Після того як судді провели стартове вкидання в центральному колі, гравці "Білого барсу" залишили лід білоцерківської арени.

"За всю мою кар’єру це вперше, щоб ось так вийти на поле, а команда-суперник не приїхала. Були переноси, але ось так вперше. Фіни наші такого теж не пригадують. Для них це теж якось уновизну"
, - розповів ветеран українського хокею, нападник господарів Віталій Литвиненко.

"Ми не знаємо, чому команда "Беркут" не з’явилася. В принципі були створені усі умови, щоб команда взяла участь у чемпіонаті ПХЛ. Мабуть, це щось внутрішнє в команді. Нам невідомо. Квитки на матч у нас були продані, лід готовий, готель готовий. Всі умови, щоб прийняти команду, у нас створені"
, - у свою чергу відзначив віце-президент "Білого Барса" Віталій Федянін.

Якщо ПХЛ зарахує "Беркуту" технічну поразку за неявку на гру, то для "Білого Барса" це буде перша домашня перемога з моменту переїзду команди до Білої Церкви.

Відзначимо, що керівництво столичного клубу відмовляється від коментарів. Гравець "Беркута" Сергій Климентьєв, з яким вдалося телефоном зв’язатись каналу "Хокей", також відмовився щось говорити, відзначивши, що всі питання слід адресувати керівництву клубу зокрема голові опікунської ради Сергію Харовському.

Нагадаємо, що це вже третій випадок неявки команди на матч в українському чемпіонаті. По одному разу через фінансові проблеми свої календарні поєдинки ПХЛ пропускали "Леви" та "Сокіл".

Рейтинг:
(Голосов: 0)

Комментарии 0

Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении ПРАВИЛ.