"Білі" знову взяли гору над "червоними"

"Донбас" провів свою шосту двосторонку
07 августа 2013г. 13:26

У середу, 7 серпня, донецький "Донбас" провів черговий, вже шостий у нинішньому міжсезонні, тренувальний матч.

Як повідомляє прес-служба клубу, поєдинок складався із двох періодів по 20 хвилин чистого часу. Перемогу у ньому з рахунком 5:1 (4:1, 1:0) святкували хокеїсти, вдягнуті у білу форму.

Шайби: 1:0. Бєлухін, 2:0. Квітченко, 2:1. Кашпар, 3:1. Петтерссон, 4:1. Лайне, 5:1. Кііскінен

"Червоні": Лацо (Горячевських, 20:00-40:00). Вілсон-Подхрадскі, Дадонов-Недорост-Якуценя, Бартуліс-Разін, Кагарлицький-Робітайл-Кашпар, Халіков, Морозов-Шалімов-Нікіфоров, Матоушек, Захаров, Мартишко (2-й період).

"Білі": Горячевських (Березін, 20:00-40:00). Пігановіч-Салмела, Лайне-Федотенко-Петтерссон, Коларж-Сільницький, Варламов-Віртанен-Кііскінен, Паутов-Петрухно, Бєлухін-Благой-Квітченко, Шалімов (2-й період).

Булліти: Подхрадскі - гол, Благой - воротар, Робітайл - гол, Федотенко - воротар, Кашпар - гол, Лайне - воротар.

Нагадаємо, що у попередніх п’яти зустрічах чотири рази перемагали хокеїсти у білій формі і лише одного разу у червоній.