"Білий Барс" проґавив перемогу на останніх секундах

Білоцерківці здобувають лише одне очко
03 декабря 2012г. 21:25

Аутсайдер нинішнього чемпіонату ПХЛ білоцерківський "Білий Барс" випустив з рук перемогу лише за 14 секунд до завершення домашнього поєдинку з львівськими "Левами".

Матч, що пройшов 3 грудня на столичній арені АТЕК, закінчився з рахунком 2:3Б (0:0, 0:1, 2:1, 0:0, 0:1).

Глядачі не бачили закинутих шайб аж до 28-ї хвилини зустрічі, коли Антон Буточнов у більшості вивів гостей вперед. А вже в середині третього періоду спочатку ветеран українського хокею Віталій Литвиненко рахунок зрівняв, а вже за дві хвилини фінський легіонер Ніко Палонен подарував "Білому Барсу" надію на перемогу. Проте Степану Пономарьову вдалося знову відновити рівновагу на останніх секундах матчу і перевести зустріч у овертайм, під час якого також переможець не з’ясувався.

У післяматчевих булітах сильнішими виявилися хокеїсти "Левів". Переможний реалізував Віталій Кириченко.

Цей матч не вплинув на турнірну становище команд. Представники Галичини з 29 набраними очками йдуть передостанніми у чемпіонаті України. "Білий Барс" набирає своє шосте очко за весь чемпіонат і продовжує серію поразок до 12 матчів.

Нагадаємо, що у  попередньому поєдинку цих суперників перемогли також "Леви" з рахунком 4:2.