Бобровников: У "Сокола" катастрофа з нападниками

А молодь стрибати вище голови не збирається
29 января 2013г. 17:34

Київському "Соколу" наразі катастрофічно бракує нападників. Про це розповів журналістам телеканалу "Хокей" тренер команди Василь Бобровников.

"Ми відчуваємо величезний дефіцит нападників, просто катастрофічний. У нас чотири людини можуть грати, а решта... Важко досягати якихось результатів, коли доводиться оборонятися більшу частину гри"
, - поскаржився він.

Водночас, за словами тренера, молоді хокеїсти, яких тренерський штаб віце-чемпіонів змушений був залучити після того, як команду покинули такі досвідчені гравці, як Вадим Шахрайчук та Каспарс Сауліетіс, не показують тієї гри, якої від них очікують.

"На жаль, сказати, що хтось стрибнув вище за свою голову, ми не можемо. Дуже великі претензії до молодих хокеїстів, навіть не в плані майстерності, а в плані ставлення до хокею, ставлення до команди. Грають зараз більш-менш стабільно Толстушко та Петранговський, хоча від них ми очікуємо значно більшого, і претензії до тих теж є. Решта молодих хлопців наразі не здатні допомогти команді настільки, наскільки ми хочемо, і стрибати вище своєї голови у кожному матчі вони, по-моєму, не дуже то й збираються"
, - наголосив Бобровников.

У зв’язку з цим він був досить стриманий, оцінюючи шанси "Сокола" у другому етапі чемпіонату та плей-оф.

"На фініш регулярного чемпіонату у нас стоїть задача набрати якомога більше очок у іграх, що залишилися. З приводу ж плей-оф задачі були поставлені на початку сезону, але справа у тому, що кадрові зміни протягом сезону були настільки масштабні і не зі знаком "плюс", що говорити про виконання поставлених задач наразі передчасно. Доживемо до кінця чемпіонату, а далі буде видно по сітці, хто у суперниках буде, тому що нам зараз справді важко"
, - сказав тренер "Сокола".

Нагадаємо, що "Сокіл" переживає фінансові труднощі, і останнім часом його покинули кілька провідних гравців. Після 32 матчів, проведених командою у нинішньому чемпіонаті, вона має у своєму активі 50 очок і посідає третє сходинку.

Рейтинг:
(Голосов: 0)

Комментарии 0

Войти
Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении правил.