Браун вдарив коліном в коліно Гертла (відео)

Обидва хокеїсти не дограли матч
20 декабря 2013г. 10:25

Чеський нападник "Сан-Хосе Шаркс" Томаш Гертл не зміг дограти до кінця матч з "Лос-Анджелес Кінґз" через травму, отриману у першому періоді гри, повідомляє офіційний сайт НХЛ.

За хвилину до завершення першої двадцятихвилинки хокеїста "Сан-Хосе" коліном в коліно вдарив капітан "Лос-Анджелеса" Дастін Браун. Постраждалий одразу вирушив до роздягальні, і на лід більше не виходив.

Браун отримав 5+20 штрафу і на цьому його участь у матчі також припинилася.

Додамо, що матч у підсумку завершився з рахунком 4:1 на користь "Лос-Анджелеса".

Гертл набрав 25 (15+10) очок у 34 іграх з початку сезону і випереджає за цим показником усіх новачків ліги. На початку чемпіонату він повторив досягнення гравця "Едмонтон Ойлерз" Блера Макдональда 1979/80 років, коли у перших п’яти матчах закинув сім шайб.