Вчера 1
Сейчас 0
Сегодня 0
Завтра 0
нет важных матчей
нет важных матчей
нет важных матчей

Брезвін: Хочеться повторення 1999 року

Збірна України вирушила на Універсіаду до Італії
9 декабря 2013г. 13:56

9 грудня о 10:40 студентська збірна команда України з хокею літаком вирушила до Італії, де візьме участь у зимовій Універсіаді 2013 року.Турнір відбудеться з 10 по 21 грудня 2013 року. Наша команда потрапила до групи С, де її суперниками будуть студенти з Канади, Казахстану та Японії. Всього участь у змаганні братимуть 12 команд.

Цей виступ українських студентів на Універсіадах буде п’ятим в історії України. 1999 року в Попраді (Словаччина) Україна здобула золоті нагороди змагань. 2001 року в польському Закопане українська команда здобула бронзові нагороди. 2003 року в італійському Тарвізіо українці не змогли потрапити до півфіналу, посівши у підсумку п’яте місце. 2005 року українці востаннє виступали на Універсіаді. В австрійському Інсбруку наша команда посіла загальнокомандне десяте місце.

Президент Федерації хокею України Анатолій Брезвін прокоментував участь студентської збірної команди України в Універсіаді-2013:

"Вперше за вісім років українська хокейна команда буде змагатися на зимовій Універсіаді. Були вирішені всі проблемні організаційні та фінансові питання для того аби українські студенти виступили в Італії. Так як основну студентської збірної складають гравці, що виступають у національному чемпіонаті, Федерація хокею України за погодженням з клубами внесла зміни до календаря чемпіонату, зробивши паузу у внутрішніх змаганнях. Звісно нам усім хочеться повторення 1999 року, коли команда під орудою Олександра Сеуканда виграла золоті нагороди. Повторити той успіх буде складно, але поборотися за один із комплектів нагород нашим хокеїстам цілком до снаги"
.

Склад студентської збірної команди України:

Воротарі: Євген Напненко, Андрій Безхлібний (обидва – "Білий Барс").
Захисники: Руслан Свиридов, Андрій Татаренко (обидва – "Компаньйон-Нафтогаз"), Володимир Алексюк, Костянтин Шарапов (обидва – "Білий Барс"), Павло Акімов ("Сокіл"), Артем Євсейчик (ХК "Кременчук"), Денис Хонін ("Дженералз").
Нападники: Віталій Кириченко, Валентин Алексюк, Дмитро Німенко (всі – "Компаньйон-Нафтогаз"), Іван Савченко, Нікіта Буценко, Дмитро Демянюк, Сергій Бабинець (всі – "Білий Барс"), Євгеній Лиманський, Олексій Войцеховський, Олег Задоєнко, Дмитро Ісаєнко, Євген Секірко та Єгор Безуглий (всі – "Сокіл").
Головний тренер: Сергій Лубнін.

Рейтинг:
(Голосов: 0)

Комментарии 0

Войти
Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении правил.

Анонсы