Сегодня 3

Британці та італійці розділили очки

Рамосер вирвав перемогу для Італії
10 декабря 2013г. 09:04

Суперники молодіжної збірної України на чемпіонаті світу U20 у групі "В" першого дивізіону втратили очки у своєму стартовому матчі на турнірі.

Поєдинок між молодіжними командами Великої Британії та Італії, що відбувся 9 грудня, завершився перемогою других у овертаймі з рахунком 4:3 (0:2, 2:1, 1:0, 1:0).

У британців закинутими шайбами відзначились Боббі Чемберлейн (14:33), Шон Меккі (17:03) та Джордан Коуні (32:19).

Героєм матчу у суперників став Йоакім Рамосер, який оформив хет-трик, закинувши першу шайбу італійців на турнірі (23:16), допомігши їм уникнути поразки в основний час (59:28) та вирвавши перемогу у овертаймі (61:11). Автором ще одного голу цієї команди став Рікардо Лячеделлі (27:09).

Нагадаємо, що у перший ігровий день чемпіонату світу збірна України поступилася одноліткам з Казахстану (2:7), а французи перемогли японців (4:3).