Бруль: Не вдалося що? Відбити 11 кидків з 60

Ковальов зробив близько півсотні сейвів
15 ноября 2013г. 13:13

11 шайб у ворота голкіпера "Левів" Дениса Ковальова в матчі чемпіонату України з "Білим Барсом" влетіли не через воротарські помилки. Про це заявив телеканалу "XSPORT" наш колега Євген Бруль, який також є стражем воріт "Левів".

"У голкіпера кожна гра - це окрема сторінка. А у цій грі що не вдалося Ковальову? - з 60 з лишнім кидків відбити одинадцять. В усіх шайбах, які сьогодні пропустили "Леви", провини воротаря я не бачу, тому що хлопець воював, бився - молодець. Просто співчуваю йому, я був у його шкірі. Як для молодого воротаря пропустити стільки шайб - це удар по самолюбству. Але я думаю, що він впорається з цією поразкою, і все буде гаразд"
, - сказав Бруль.

Він також вважає за правильне те, що тренерський штаб попри нищівний рахунок вирішив не змінювати воротаря по ходу гри.

"Інколи для профілактики голкіперу корисно зіграти весь матч, щоб до кінця відчути те, що в хокеї трапляється, зокрема такий от рахунок. Тому, думаю, що правильно вчинив тренерський штаб, давши до кінця дограти голкіперу"
, - відзначив Бруль.

Нагадаємо, що 14 листопада "Білий Барс" завдав "Левам" поразки з рахунком 11:1. Така кількість пропущених шайб однією командою є рекордною у нинішньому чемпіонаті України.

Рейтинг:
(Голосов: 0)

Комментарии 0

Войти
Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении правил.