Бєлухін погодився прийняти українське громадянство

На черзі - інші гравці
8 августа 2013г. 15:06

Російський нападник донецького "Донбасу" Євген Бєлухін погодився прийняти українське громадянство і виступати за збірну України. Про це у четвер повідомив офіційний сайт донецького клубу.

"Інформація, що з’явилася у ЗМІ про прийняття нападником ХК "Донбас" Євгеном Бєлухіним українського громадянства, має під собою підставу. Таку пропозицію Федерації хокею України росіянин розглядає вже давно, але "дозрів" для прийняття рішення лише влітку нинішнього року"
, - йдеться у повідомленні.

"Дійсно, я дав згоду на отримання українського громадянства. ХК "Донбас" сприяє мені у цьому. Я також знаю про бажання залучити мене до складу збірної України, але поки про це говорити зарано, адже все зараз знаходиться в процесі оформлення"
, - у свою чергу заявив Бєлухін.

Нагадаємо, що офіційний сайт ФХУ опублікував оновлений список гравців, викликаних до збірної України на перший у сезоні-2013/2014 збір. У цьому списку значиться і прізвище Бєлухіна.

Цей 29-річний вихованець нижегородської школи хокею провів у "Донбасі" останні два сезони. А от до збірних Росії на будь-якому рівні ніколи не залучався.

Додамо, що ФХУ також офіційно повідомила, що ініціює процес отримання українського громадянства і деякими іншими іноземними хокеїстами. Відповідне клопотання вже направлено до Міністра молоді та спорту України Равіля Сафіулліна.

Рейтинг:
(Голосов: 0)

Комментарии 0

Войти
Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении правил.