Цей день у КХЛ: Мінчани вперше перемогли на виїзді

Чічу двічі засмутив "Адмірал"
06 декабря 2013г. 13:48

6 грудня в регулярному чемпіонаті КХЛ відбулися сім матчів.

"Амур" - "Динамо" Мінськ - 2:3Б (0:1, 0:0, 2:1, 0:0)

Мінчани мали перевагу в рахунку до 55-ї хвилини, коли був вилучений український нападник Олександр Матерухін, а "Амур" реалізував більшість. Сам Матерухін очок за гру не набрав. Перемогу "динамівцям" приніс Джефф Плетт, який реалізував буліт. До речі для мінської команди вона стала першою виїзною в нинішньому сезоні.

"Адмірал" - "Медвешчак" - 0:2 (0:0, 0:1, 0:1)

Перемогу хорватам приніс Джонатан Чічу, який оформив дубль. При цьому за весь матч він лише тричі кинув по воротах. Наразі він є найкращим снайпером своєї команди.

"Металург" Нк - "Донбас" - 0:2 (0:1, 0:0, 0:1)

Перемогу "Донбасу" принесли голи Яна Коларжа та Максима Якуцені. Ян Лацо захищав ворота донеччан вперше з 13 жовтня і оформив перший у сезоні шатаут. Подробиці про цей матч читайте тут.

"Сибір" - "Спартак" - 1:2 (0:1, 0:1, 1:0)

"Сибір" перед матчем з "Донбасом" зазнав двох поразок поспіль. Відіграти бодай одну шайбу господарям вдалося за 1:55 до завершення третього періоду. Відзначився Ігор Ожиганов. У "Спартака" голом та передачею відзначився найкращий захисник ліги у листопаді Дерон Квінт.

ЦСКА - СКА - 2:0 (1:0, 0:0, 1:0)

Перемогу московським армійцям принесли шайби двох лідерів команди Олексія Морозова та Олександра Радулова. Пітерці завдали у півтора рази більше кидків по воротах Іллі Проскурякова, ніж москвичі по воротах Александра Салака. СКА лише вдруге за сезон не зміг закинути супернику жодної шайби.

"Динамо" Р - "Сєвєрсталь" - 1:2 (1:1, 0:0, 0:1)

"Динамо" після восьмиматчевої переможної серії зазнало четвертої поразки у шести останніх іграх. А "Сєвєрсталь" взяла у рижан реванш за поразку удома (0:1). Переможна шайба на рахунку Олександра Євсєєнкова.

"Лев" - "Локомотив" - 0:1ОТ (0:0, 0:0, 0:0, 0:1)

Перемогу "залізничникам" приніс Сергій Плотніков на 56-й секунді овертайму. "Лев", набравши лише очко за гру, за підсумками ігрового дня пропустив вперед "Донбас".