Рига закинула шість шайб у ворота СКА
08 декабря 2013г. 22:08

8 грудня в регулярному чемпіонаті КХЛ відбулися вісім матчів.

ЦСКА - "Сєвєрсталь" - 3:2 (0:1, 3:1, 0:0)

22 матчі знадобилося Миколі Жердєву, щоб закинути першу шайбу в сезоні. Але навіть дубль чемпіона світу не зміг зупинити ЦСКА. Цікаво, що з четвертої хвилини матчу армійці грали без Олександра Радулова, який заробив великий і дисциплінарний штраф до кінця гри за удар головою захисника суперника Кирила Свіязова (у потерпілого вивих плеча). Крім того, голкіпер череповецької "Сєвєрсталі" Якуб Штепанек наприкінці другого періоду ледь зміг піднятися після кидка Миколи Прохоркіна. Чех не зміг вийти на третій період і був замінений на Івана Касутіна.

"Адмірал" - "Динамо" Мн - 3:2 Б (2:0, 0:1, 0:1, 0:0, 1:0)

Вже на 18-й хвилині господарі повели 2:0, однак гравцям "Динамо" вдалося відігратися завдяки голам Томаша Сурови і Джефа Платта. У серії булітів перемогу "Адміралу" приніс кидок Нікласа Бергфорса. Таким чином, ця перемога стала першою для Сергія Свєтлова в якості головного тренера далекосхідного клубу.

Український легіонер "Динамо" Олександр Матерухін за 20 хвилин на льоду завдав чотири кидки, очок не набрав і завершив поєдинок з показником "плюс/мінус" - "-1".

"Амур" - "Медвешчак" - 4:3 Б (1:1, 0:1, 2:1, 0:0, 1:0)

Команди завдали 88 (44:40) кидків на двох, а переможець визначився в серії булітів. Вирішальний гол на рахунку Тімофєя Шишканова.

"Металург" Нк - "Спартак" - 2:1 ОТ (1:0, 0:1, 0:0, 1:0)

Аутсайдер КХЛ продовжує дивувати, набравши 10 очок в останніх шести матчах.

"Сибір" - "Донбас" - 2:3 (0:3, 2:0, 0:0)

Український клуб здобув сьому перемогу у восьми останніх матчах. Подробиці про зустріч у Новосибірську дивіться тут.

"Лев" - "Атлант" - 1:3 (1:0, 0:2, 0:1)

"Лев" вів у рахунку з 15-ї хвилини, коли відзначився Якуб Клепіш, але на 23-й Костянтин Кольцов реалізував більшість, а через 11 секунд киянин Олексій Міхнов закинув свій перший гол у сезоні і вивів "Атлант" вперед.
У кінцівці пражани замінили голкіпера шостим польовим гравцем, але не винесли з цього користі: Ігор Радулов відправив шайбу в порожні ворота, встановивши остаточний рахунок.

"Атлант" здобув третю перемогу поспіль.

"Динамо" Р - СКА - 6:4 (1:0, 3:2, 2:2)

Ризька публіка, що заповнила трибуни вщерть (10 314 глядачів), побачила свято атакуючого хокею - 10 голів! Підопічні Артіса Аболса вигравали у лідера КХЛ 4:0 до середини зустрічі, потім тричі пропустили, але зберегли перевагу і навіть збільшили її.

Українець Олексій Понікаровський (СКА) за 8 хвилин 19 секунд очок не набрав і по воротах рижан не кидав.

"Слован" - "Локомотив" - 5:3 (0:1, 2:2, 3:0)

Господарі поступалися в рахунку 0:2, але змогли переломити хід зустрічі завдяки 39-річному ветерану Мірославу Шатану (перший дубль в сезоні).