Цей день у КХЛ: Дубль Матерухіна і пас Касянчука

"Слован" пропустив 14 шайб в двох матчах
26 ноября 2013г. 18:31

26 листопада в регулярному чемпіонаті КХЛ відбулися 12 матчів.

"Барис" - "Слован" - 6:1 (2:1, 2:0, 2:0)

У захисті "Слована" продувжується пожежа: за два матчі в Єкатеринбурзі (1:8) і Астані (1:6) словацький клуб пропустив 14 шайб.

Канадський форвард "Бариса" Найджел Доус записав до свого активу 3 (2+1) очки.

"Авангард" - "Лев" - 2:3 Б (0:2, 1:0, 1:0, 0:0, 0:1)

"Авангард" програв вшосте за сім останніх матчів, а "Лев" здобув третю перемогу поспіль.

"Автомобіліст" - ЦСКА - 0:2 (0:0, 0:1, 0:1)

У переможців закинутими шайбами відзначилися нападники Ігор Григоренко та Олексій Морозов. Воротар "армійців" Ілля Проскуряков відіграв другий матч "на нуль" у цьому сезоні. "Автомобіліст" зазнав шостої поразки в семи останніх поєдинках.

"Юґра" - "Динамо" Р - 1:2 ОТ (1:1, 0:0, 0:0, 0:1)

Перемогу рижанам в додатковій п’ятихвилинці приніс канадець Пол Щехура. Інший канадський легіонер динамівців Кайл Вілсон набрав два (гол+пас) очки і увірвався до Топ-5 найкращих бомбардирів шостого сезону КХЛ - 29 (11+18) балів. Відзначимо, що у "Юґри" це шоста поразка в семи останніх матчах.

"Витязь" - "Адмірал" - 1:3 (0:2, 0:0, 1:1)

Переможний заділ гості створили в першому періоді, двічі вразивши ворота суперника. У складі переможців влучними кидками відзначилися Віктор Другов, Олексій Угаров і Ніклас Бергфорс. У господарів єдину шайбу закинув Максим Афіногенов.

"Торпедо" - "Сибір" - 3:1 (1:1, 1:0, 1:0)

Дубль нападника Дениса Паршина допоміг торпедівцям здобути третю перемогу поспіль і взяти реванш у "Сибірі" за поразку з таким же рахунком тижнем раніше.

"Спартак" - "Трактор" - 3:5 (1:1, 1:2, 1:2)

"Трактор" виграв п’ятий з шести останніх матчів, а допоміг йому нападник Антон Глінкін, на рахунку якого 4 (1+3) очки.

"Динамо" Мск - "Металург" Нк - 3:4 (1:2, 1:1, 1:1)

Повернення в КХЛ українця Костянтина Касянчука (ігровий час - 8:21, результативний пас, малий штраф, плюс/мінус - "нуль") не допомогло чемпіонам врятуватися від ганебної поразки від 28-ї команди КХЛ!

Хокеїсти "Кузні" перервали свою 11-матчеву безвиграшну серію.

"Динамо" Мн - "Нєфтєхімік" - 4:3 (1:2, 2:0, 1:1)

Перемогу мінчанам приніс українець Олександр Матерухін (ігровий час - 18:00, 6 кидків, плюс/мінус - "нуль"), який оформив перший дубль у КХЛ. Причому друга шайба Олександра стала для команди переможною на 59-й хвилині!

"Донбас" - "Металург" Мг - 3:2 (2:0, 0:2, 1:0)

Донеччани здобули третю перемогу поспіль. Подробиці про цей матч читайте тут.

"Ак Барс" - "Амур" - 1:2 (0:0, 1:0, 0:2)

"Амур" перервав свою триматчеву безвиграшну серію.

"Медвешчак" - "Салават Юлаєв" - 0:1 (0:1, 0:0, 0:0)