Бабчук записав на власний рахунок передачу
18 октября 2013г. 20:43

18 жовтня у КХЛ відбулися чотири матчі регулярного чемпіонату КХЛ.

"Металург" Мг - СКА - 1:4 (1:1, 0:2, 0:1)

СКА завдав "Металургу" першої домашньої поразки в чемпіонаті КХЛ.

Провальний відрізок господарів трапився у короткому інтервалі з 30-ї по 33-у хвилину, коли Ілля Ковальчук та Олександр Кучерявенко зробили перевагу гостей комфортною (3:1).

У третьому періоді Максим Чудінов пострілом від синьої лінії реалізував чисельну перевагу і встановив остаточний рахунок. Український легіонер СКА Олексій Понікаровський провів 17 змін (12 з половиною хвилин), зробив два кидка і завершив зустріч з показником корисності - "+1".

"Салават Юлаєв" - "Сєвєрсталь" - 8:3 (4:1, 1:0, 3:2)

Нападник "Салават Юлаєв" Томаш Заборски відзначився голом у своїй дебютній грі за нову команду. Захисник господарів Юхим Гуркин (20 років) зробив асистентський хет-трик, а його партнер і колишній захисник "Донбасу" Антон Бабчук записав на власний рахунок передачу (третю у сезоні).

"Трактор" - "Атлант" - 2:3 (1:1, 1:1, 0:1)

Дублем у "Атланта" відзначився нападник Андреас Енгквіст. "Трактор" програв четвертий матч поспіль, пропустивши в них 23 шайби! Фіналісти минулорічного Кубка Гагаріга зараз знаходяться поза зоною плей-офф Східної конференції.

"Нєфтєхімік" - "Локомотив" - 1:2 (1:1, 0:0, 0:1)