Цей день у НХЛ: Лідер програв втретє поспіль

Якупов нарешті закинув
16 ноября 2013г. 08:35

15 листопада у регулярному чемпіонаті НХЛ відбулися 10 матчів.

"Баффало Сейбрз" - "Торонто Мейпл Лівз" - 3:1 (0:0, 2:1, 1:0)

"Баффало" під керівництвом нового наставника Теда Нолана здобуло свою першу перемогу. "Сейбрз" в 19-му матчі з початку сезону пропустили першими, однак цього разу відповіли на один гол своїми трьома. "Торонто" не може перемогти третій матч поспіль.

"Нью-Джерсі Девілз" - "Лос-Анджелес Кінґз" - 0:2 (0:0, 0:0, 0:2)

Публіку у Ньюарку засмутили Двайт Кінг та Анже Копітар, який вразив вже порожні ворота суперника. "Девілз" перервали свою коротку переможну серію.

"Піттсбург Пінгвінз" - "Нешвілл Предаторз" - 4:1 (2:1, 2:0, 0:0)

Росіянин Євген Малкін завдяки двом асистам продовжив свою очкову серію до шести ігор. Для нападника "Піттсбурга" Кріса Куніца матч став 600-м у регулярних чемпіонатах НХЛ, втім, очок у ньому хокеїст не набрав. "Пінгвінз" нарешті змогли перервати програшну серію, яка налічувала вже три поєдинки.

"Кароліна Харрікейнз" - "Анагайм Дакс" - 3:2Б (0:0, 1:1, 1:1, 0:0, 1:0)

Автором переможного буліту став Кріс Террі, а "Кароліна" вперше в сезоні досягла успіху у післяматчевих штрафних. "Анагайм" програв третій матч поспіль, однак утримався на першому місці у турнірній таблиці ліги.

"Коламбус Блю Джекетс" - "Монреаль Кенедіенз" - 2:3Б (2:1, 0:1, 0:0, 0:0, 0:1)

Давид Дешарне вперше у сезоні зміг вразити ворота суперника, реалізувавши вирішальний буліт. "Монреаль" перекидав суперників 40-25, але Кертіс Макелінні зробив 38 сейвів.

"Оттава Сенаторз" - "Бостон Брюїнз" - 4:2 (1:2, 0:0, 3:0)

"Сенаторз" вдалося відігратися з рахунку 0:2 і тим самим перервати 11-матчеву серію перемог "Брюїнз" у Оттаві. Голкіпер господарів Крег Андерсон впорався з 30 кидками суперників.

"Детройт Ред Вінґз" - "Вашингтон Кепіталз" - 3:4Б (2:1, 1:0, 0:2, 0:0, 0:1)

У третьому періоді "Вашингтону" вдалося відіграти дві шайби завдяки зусиллям Олександра Овечкіна і Майкла Латти. Для росіянина шайба стала 15-ю за сезон, і він вийшов на чисте друге місце в рейтингу снайперів ліги. Переможний буліт реалізував Ніклас Бекстрем.

"Міннесота Вайлд" - "Флорида Пантерз" - 3:2 (2:0, 0:0, 1:2)

"Міннесота" в 12 домашніх матчах сезону набрала 20 очок, і це найбільше серед усіх команд ліги. Також "Вайлд" становили рекорд клубу, набравши 28 очок у 20 іграх зі старту сезону загалом.

"Вінніпег Джетс" - "Філадельфія Флаєрз" - 3:2Б (1:2, 0:0, 1:0, 0:0, 1:0)

Дастін Біфульєн оформив дубль, двічі відзначившись у більшості, а автором переможного для його "Вінніпега" буліту став Браян Літтл. До цього матчу обидві команди підійшли з триматчевими переможними серіями.

"Едмонтон Ойлерз" - "Сан-Хосе Шаркс" - 1:3 (0:2, 1:1, 0:0)

Єдину шайбу господарів закинув Наїль Якупов, для росіянина вона стала лише третьою у сезоні. У суперника відзначились Патрік Марло, Томаш Гертль та Джо Торнтон. "Сан-Хосе" продовжило свою серію перемог до трьох матчів і серію поразок суперника до п’яти.