Бризгалов отримав травму
02 декабря 2013г. 08:34

1 грудня в регулярному чемпіонаті НХЛ відбулися три матчі.

"Кароліна Харрікейнз" - "Ванкувер Кенакс" - 2:3 (0:2, 2:1, 0:0)

Раян Кеслер записав на свій рахунок дубль. Завдяки голам Джордана Стаала та Нейтана Гебре на 39-й та 49-й секундам другого періоду господарі зрівняли рахунок, однак 25 секунд Кеслер закинув переможну шайбу. "Кароліна" вперше з 1987 року відзначилася двічі поспіль за першу хвилину другого періоду. Ця команда зазнала другої поспіль поразки.

"Оттава Сенаторз" - "Детройт Ред Вінґз" - 2:4 (0:0, 1:2, 1:2)

Даніель Альфредссон, який протягом багатьох років був лідером "Сенаторз", у матчі проти неї відзначився голом у порожні ворота і асистом. Він вперше приїхав до Оттави з часу свого переходу у "Детройт", натовп вітав 40-річного шведа оваціями. Перемогу гостям, яка стала для них вже четвертою поспіль, приніс Дрю Міллер. "Оттава" другий поспіль матч програла.

"Даллас Старз" - "Едмонтон Ойлерз" - 2:3Б (0:0, 1:1, 1:1, 0:0, 0:1)

Вирішальний буліт реалізував Девід Перрон. "Даллас" перекидав гостей 45-32, однак впевнену гру продемонстрували і Ілля Бризгалов (28 сейвів) і Девін Дабнік (15), що замінив російського голкіпера, коли той був змушений покинути лід через травму