Чердак: У регулярці будуть інші результати

Перші дві гри були хорошим уроком
19 августа 2013г. 09:09

Донецька "Молода Гвардія" у офіційних матчах сезону МХЛ показуватиме кращі результати, ніж на передсезонному турнірі у Ступіно. Про це заявив нападник команди Володимир Чердак.

"Місцями нам не щастило. На мій погляд, ми перегравали своїх суперників. Мені здається, що наша команда вища класом, ніж суперники на турнірі. Не сумніваюся, що в регулярному сезоні будуть геть інші результати"
, - підкреслив він.

За словами форварда, турнір у Ступіно був корисний тим, що там "Молодій Гвардії" протистояли її майбутні суперники по МХЛ.

"На мій погляд, турнір був хороший тим, що у Ступіно нам вже протистояли команди з МХЛ-А. На жаль, в перших двох іграх ми не найкращим чином налаштувалися на матч. Вже потім всі хлопці побачили, що команди МХЛ-Б, з якими ми грали у Білгороді, все ж слабкіші, ніж команди з групи "А". У перших іграх ми отримали хороший урок, всі побачили, що рівень чемпіонату МХЛ сильніше. А вже з "Хіміком" ми зіграли краще, тренери вказали нам на наші помилки, ми зробили правильні висновки і змогли перемогти"
, - розповів Чердак.

Нагадаємо, що "Молода Гвардія" посіла третє місце на турнірі у Ступіно. Ця українська команда дебютує у МХЛ в сезоні-2013/2014.

Рейтинг:
(Голосов: 0)

Комментарии 0

Войти
Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении правил.