"Чикаго" опинилось за крок до фіналу Кубка Стенлі

Чинні чемпіони програли удома
07 июня 2013г. 09:11

Чинний володар Кубка Стенлі "Лос-Анджелес Кінґз" зазнав третьої поразки від "Чикаго Блекгоукс" у фіналі Західної конференції НХЛ.

Поєдинок, що відбувся 6 травня у Лос-Анджелесі, закінчився з рахунком 3:2 (1:1, 1:1, 1:0) на користь гостей.

Перемогу їм принесли влучні кидки Браяна Біккела (13:16), Патріка Кейна (38:21) та Маріана Госси (41:10). У "Кінґз" закинутими шайбами відзначились В’ячеслав Войнов (3:28) та Дастін Пеннер (22:12).

Завдавши супернику поразки, "Чикаго" перервало 15-матчеву серію домашніх перемог "Лос-Анджелеса", а також найдовшу у лізі з 2009 року серію домашніх перемог у плей-оф - 9 матчів, якщо рахувати ще з минулого чемпіонату.

"Вони так добре грають удома, тому ми тішимося, що нам вдалося нарешті перервати їхню серію. Ми знали про неї і говорили про це перед грою. Ми сподівалися, що нам вдасться зупинити їх, і нам це вдалося"
, - заявив після матчу Госса, слова якого наводить ESPN.

Рахунок у фінальному протистоянні на Заході став 3-1 на користь "Чикаго", і цій команді тепер потрібно здобути лише одну перемогу для того, щоб пробитися до фіналу Кубка Стенлі.

Додамо, що чемпіонам НХЛ ще жодного разу з 1998 року не вдавалося захистити свій титул. Останньою командою, яка досягла такого успіху, був "Детройт Ред Вінґз". Він завойовував Кубок Стенлі у 1997 та 1998 роках.