Завтра 1

"Чикаго" вирвало перемогу у третьому овертаймі

Матч став одним з найдовших в історії фіналів
13 июня 2013г. 09:47

"Чикаго Блекгоукс" та "Бостон Брюїнз" знадобилося три овертайми для визначення переможця у першому матчі фіналу Кубка Стенлі.

Поєдинок, що відбувся 12 червня у Чикаго, завершився з рахунком 4:3 (0:1, 1:1, 2:1, 0:0, 0:0, 1:0) на користь господарів льоду.

У складі "Бостона" дублем відзначився Мілан Лучіч (13:11, 20:51), ще один гол на рахунку Патріса Бержерона (46:09). "Чикаго" відповіло влучними кидками Брендона Саада (23:08), Дейва Болланда (48:00), Джонні Одуйї (52:14) та Ендрю Шоу, який і поставив переможну для господарів крапку у зустрічі на 13-й хвилині третього додаткового періоду.

При цьому "Блекгоукс" перевершили "Брюїнз" і за кількістю кидків по воротах - 63:54. А от штрафних хвилин команди набрали рівну кількість - по шість.

"Програвати матч у третьому овертаймі завжди неприємно. У нас було кілька хороших шансів, хороших нагод, але ми їх просто не реалізували. А зрештою хтось же мусив закинути шайбу, зважаючи на втому, яка все більше давалася взнаки. Але ми не розчаровані докладеними нами зусиллями"
, - заявив після матчу головний тренер "Бостон Брюїнз" Клод Жульєн.

Нинішній поєдинок став п’ятим за тривалістю в історії фіналів Кубка Стенлі, але не потрапив навіть до десятки найтриваліших матчів плей-оф НХЛ. Найдовшу гру на вирішальній стадії чемпіонату провели між собою "Едмонтон" та "Бостон" (3:2) у 1990 році - 115 хвилин та 13 секунд.

Наступний матч серії до чотирьох перемог одного з суперників відбудеться 15 червня також у Чикаго.