Завтра 2

Дацюк вважає, що ЦСКА сам винен у поразці

Команда припустилася багатьох помилок
01 ноября 2012г. 10:44

Форвард ЦСКА Павло Дацюк після поразки від новокузнецького "Металурга" в матчі регулярного чемпіонату КХЛ зазначив, що шайба суперника в меншості стала ключовим моментом.

"

Здається, ми надто рано почали святкувати Різдво. Сьогодні ми зробили дуже багато подарунків супернику. Грали дуже погано. Причому не тільки перший період, але й всю гру. Треба буде розібратися з командою, з тренерами, чому так сталося. Ми погано почали, потім трохи наздогнали. Але якщо подивитися третій період - одні помилки! Насправді вже після першої зміни було видно, що щось не так. "Металург" боровся до кінця. Треба віддати належне, вони не склали руки за рахунку 0:3, а закинули шайбу в меншості. Цей момент став одним з ключових
", - підкреслив Дацюк.

Нагадаємо, що напередодні у матчі регулярного чемпіонату КХЛ ЦСКА вдома програв "Кузні" з рахунком 3:5.