Вчера 0
Сейчас 0
Сегодня 1
Завтра 0
нет важных матчей
нет важных матчей
нет важных матчей

Дацюк вже прийняв рішення щодо свого майбутнього

Але озвучувати його не збирається
5 февраля 2013г. 12:33

Російський нападник "Детройт Ред Вінґз" Павло Дацюк вже прийняв рішення щодо своєї подальшої кар’єри, однак не планує його озвучувати до закінчення у 2014 році угоди з нинішнім своїм клубом. Про це заявив агент хокеїста Гарі Грінстін.

"Контракт Паші з "Детройтом" ще діє. Продовження можливе не раніше 5 липня 2013-го. Необмежено вільним агентом Дацюк може стати не раніше 1 липня 2014-го. І за законом укласти новий контракт в інших лігах, в тому числі КХЛ, він має право лише після цього терміну. Все, що до 1 липня 2014-го - лише домисли. Взагалі Паша вже прийняв рішення. Але озвучувати його не буде. Попереду ще рік діючого контракту з "Детройтом"
, - розповів агент Дацюка.

Додамо, що його заява стала відповіддю на поширені у п’ятницю російськими ЗМІ чутки про те, що центрфорвард перебирається у КХЛ і вже навіть уклав попередню угоду із казанським "Ак Барсом".

Дацюк вже виступав за "Ак Барс" в сезоні 2000-2001, після чого перейшов до "Детройта". Відзначимо також, що під час локаутів у НХЛ Дацюк виступав у московському "Динамо" (2005 рік) і ЦСКА (2012-2013).

Рейтинг:
(Голосов: 0)

Комментарии 0

Войти
Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении правил.

Анонсы