Дадонов не врятував Росію від поразки

Чемпіони світу поступилися фінам
08 ноября 2012г. 09:28

Гравець "Донбасу" Євген Дадонов взяв участь у результативній атаці збірної Росії в стартовому матчі першого етапу Єврохокейтуру – 2012/2013 "Кубок Кар’яли".

Росіяни, номінальні господарі фінської "ХК Арени", першими відкрили рахунок у зустрічі проти збірної Фінляндії. На початку другого періоду відзначився форвард ярославського "Локомотива" Артем Анісімов. Асист в цій атаці окрім Дадонова до свого активу записав уродженець Києва Микола Жердєв.

Закріпити власний успіх діючим чемпіонам світу не вдалося, за що команда Зінетули Білелятдінова поплатилася. За десять хвилин до завершення основного часу фінський форвард мінського "Динамо" Теему Лайне рахунок зрівняв. Більше голів із гри глядачі не побачили.

Усе вирішилося у серії післяматчевих булітів. Перемогу збірній країни Суомі приніс захисник швейцарського "Лугано" Петтері Нуммелінн. У підсумку 2:1 (0:0, 0:1, 1:0, 0:0, 1:0) на користь Фінляндії.

В іншому матчі турніру, що проходив на "Тіпспорт Арені" у чеському Лібереці, господарі майданчика в останньому періоді відвантажили шведам три шайби. Скандинави змогли відповісти лиш одним голом престижу.

9-го листопада у другому турі змагань шведи поміряються силами з росіянами, а фіни - з чехами.