Вчера 5
Сейчас 0
Сегодня 9
Завтра 0

Дадонов: Пропущена шайба нас розбудила

"Донбасу" головне не втрачати темп
31 октября 2013г. 12:22

Пропущена хокеїстами "Донбасу" на початку першого періоду матчу з "Амуром" шайба стимулювала їх до більш активних дій у нападі. Про це заявив нападник української команди Євген Дадонов, повідомляє офіційний сайт клубу.

"Амур" - хороша команда. Вони закинули першими. Можливо, цей гол нас розбудив. Ми відразу почали рухатися швидше, і кілька швидких шайб допомогли нам досягти позитивного результату. Не скажу, що ця гра була легшою, ніж з "Адміралом". Матчі не повторюються, двох однакових не буває. У минулій грі було більше силової боротьби, а сьогодні - вищі швидкості і більше руху"
, - вважає Дадонов.

На його думку, у попередніх матчах донеччанам не вдавалося показати такої результативної гри, як у поєдинку з "Амуром", оскільки хокеїсти "Донбасу" у тих іграх не до кінця виконували тренерську установку і замало "лізли на п’ятак".

Дадонов також вважає, що у наступній зустрічі, з "Сибіром", команді потрібно зіграти не шкодуючи сил.

"Потрібно вийти і викластися по-максимуму. Потім буде пауза - тоді й відновимося. Зараз всі суперники виступають на хорошому рівні. Наприклад, "Автомобіліст" обіграв "Трактор"... Не принципово, як суперник зіграв попередній матч. У наступних іграх все може бути геть по-іншому. Для нас зараз головне - не втрачати набраний темп"
, - підкреслив форвард.

Нагадаємо, що 30 жовтня "Донбас" удома з рахунком 5:1 обіграв хабаровський "Амур". По ходу зустрічі українська команда поступалася 0:1.

Рейтинг:
(Голосов: 0)

Комментарии 0

Войти
Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении правил.

Анонсы