Сейчас 1

"Давос" вибив "Салават" з Кубка Шпенглера

"Фрібург" переміг "Маннгейм"
30 декабря 2012г. 11:17

Хокеїсти "Салавата Юлаєва" не зуміли пробитися до півфіналу передноворічного турніру Кубок Шпенглера, що проходить у Швейцарії.

В суботу уфимці в чвертьфінальному матчі поступилися місцевому "Давосу" з рахунком 5:7 (1:5, 2:2, 2:0). Долю зустрічі вирішив перший період, в якому на п’ять шайб суперника "Салавату" вдалося відповісти лише однією. Другу двадцятихвилинку команда звела внічию, а третю виграла, але цього не вистачило для перемоги.

У складі "Давосу" голи забивали Йозеф Марта (3-я хвилина), Луї Ерікссон (4-та), Джо Торнтон (7-ма), Сантеру Алатау (16-та), Петр Сікора (17-та) і Патрік Кейн, який відзначився дублем (27-ма, 30-та). В уфимців забиті шайби собі в актив записали Ігор Мусатов (3-тя), Олександр Свитов (21-ша), Денис Паршин (27-ма), Антті Пільстрем (46-та) та Ігор Мирнов (54-та).

У півфінальному матчі "Давос" зіграє 30 грудня з чеським "Вітковіце".

У іншому чвертьфінальному матчі на Кубку Шпенглера "Фрібург" переграв "Маннгейм" з рахунком 5:2 (1:0, 2:1, 2:1). Таким чином, у півфіналі швейцарська команда зіграє зі збірною Канади.