Дель Зотто вивів з ладу нападника "Піттсбурга"

"Пінгвіни" за булітами здолали "рейнджерів"
06 апреля 2013г. 08:54

Нападник "Піттсбург Пінгвінз" Джеймс Ніл 5 квітня достроково припинив свою участь у матчі регулярного чемпіонату НХЛ проти "Нью-Йорк Рейнджерз", повідомляє офіційний сайт НХЛ.

За вісім з половиною хвилин до закінчення третього періоду його вдарив ліктем в обличчя захисник суперників Майкл Дель Зотто. Нік деякий час після удару не піднімався з льоду, однак потім самостійно вирушив до роздягальні.

У команді наразі не повідомляють про серйозність ушкодження гравця.

Інцидент обурив партнерів Ніла по команді, і вони спровокували кілька штовханин і сутичок. В результаті Паскаль Дюпуї отримав вилучення за неспортивну поведінку. Цим скористався суперник, закинувши шайбу і перевівши гру у овертайм.

Додамо, що гра у підсумку завершилася перемогою "Піттсбурга" за булітами з рахунком 2:1 (0:0, 0:0, 1:1, 0:0, 1:0). Переможний штрафний виконав Юссі Йокінен.