матч-центр: Хоккей
Вчера 2 1
Сейчас 1 1
Сегодня 7 3
Завтра 8 6
свернуть
развернуть
Вчера 2 1
Сейчас 1 1
Сегодня 7 3
Завтра 8 6
Нет запланированных матчей на завтра
Нет важных матчей на завтра
Мікульчик: У другому і третьому періодах зіграли добре
Мікульчик: У другому і третьому періодах зіграли добре
"Донбас-2" за булітами програв "Соколу"
"Донбас-2" за булітами програв "Соколу"

Дейлі: Гравці претендують на 65% доходів ліги

Сторони далекі від порозуміння

26 октября 2012г. 23:15

Остання пропозиція гравців НХЛ щодо нової колективної угоди передбачала, що їхня частка цього сезону становитиме 65% від загального доходу ліги, заявив заступник повноважного комісара НХЛ Білл Дейлі.

"Їхня остання пропозиція передбачає, що гравцям відійде 65% цьогорічних доходів ліги. Це таке смішне визначення фрази "бути близькими"
, - сказав Дейлі з приводу того, що сторони буцімто наблизилися до досягнення компромісу.

Він при цьому не був налаштований оптимістично щодо швидкого укладення нової колективної угоди та відновлення роботи НХЛ, повідомляє ProHockeyTalk.

"Вони не виявляють жодних ознак того, що ми близькі у економічних питаннях
, - наголосив Дейлі і додав, -
Можливо ви зможете пояснити мені, наскільки ми близькі, якщо остання пропозиція профспілки передбачає "гарантію" частки гравців не нижче 1,9 мільярда доларів, а також гарантію зростання цієї суми у найближчі роки, тоді як ми пропонуємо розподіл доходів 50 на 50 у нинішньому сезоні, коли втрати нашого бізнесу оцінюються як мінімум у 400 мільйонів доларів"
.

У свою чергу прес-секретар профспілки гравців НХЛ наголосив, що інтерпретація Дейлі пропозиції хокеїстів є неточною. Профспілка хоче досягти згоди щодо нової фінансової системи у лізі в цілому, і лише після цього вирішувати питання скороченого сезону 2012/2013 та фінансових втрат, викликаних локаутом.

Нагадаємо, що у попередні роки гравцям діставалося 57% від тих коштів, які заробляє НХЛ. Перший проект колективної угоди, запропонований власниками клубів ліги, передбачав зниження частки хокеїстів до 46%останній - лише до 50%.

 Локаут у НХЛ триває з 16 вересня, після того як збіг термін дії колективної угоди між лігою та гравцями, а компромісу щодо укладення нової досягти не вдалося.

У лізі вже скасовані 326 матчів регулярного чемпіонату до 30 листопада, втрати від непроведення яких, за словами Білла Дейлі, становлять 720 мільйонів доларів.

Рейтинг:
(Голосов: 0)

Комментарии 0

Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении ПРАВИЛ.