Для одного шведа домашній ЧС вже закінчився

Едлера покарали за грубість проти капітана канадців
18 мая 2013г. 09:45

Захисника збірної Швеції Александра Едлера дискваліфікували на останні два матчі, що залишилося зіграти його національній збірній на домашньому чемпіонаті світу-2013. Відповідне рішення у п’ятницю ухвалила незалежна дисциплінарна комісія МФХ, повідомляє офіційний сайт цієї організації.

Едлера покарали за удар коліно в коліно капітана збірної Канади Еріка Стаала. Епізод стався на 16-й хвилині першого періоду чвертьфінального поєдинку, в якому грали ці дві збірні.

Додамо, що постраждалий форвард канадців покинув лід за сторонньої допомоги і більше у гру не повертався. Ще по ходу гри Едлер був покараний великим плюс дисциплінарним до кінця гри штрафом.

Нагадаємо, що Швеція перемогла у цьому матчі (3:2Б) і вийшла до півфіналу, у якому зіграє проти збірної іншої країни-співгосподаря світової першості Фінляндії.