"Динамо" та "Леви" готові дограти сезон до кінця

Не визначився лише "Беркут"
14 февраля 2013г. 10:48

Шість із семи клубів Професіональної Хокейної Ліги підтвердили свою участь у плей-оф сезону 2012-2013. Останніми офіційно оголосили про участь у турнірі на виліт харківське "Динамо" та львівські "Леви".

Про те, що ХК "Динамо" Харків має намір дограти сезон Професіональної хокейної ліги 2012/2013 повністю, включаючи передбачену регламентом ліги серію плей-оф, в ексклюзивному інтерв’ю сайту каналу "Хокей" заявив почесний президент клубу Михайло Добкін.

Гратимуть до кінця сезону і "Леви". Віце-президент клубу Маркіян Лубківський також повідомив, що львівський клуб не має наміру ініціювати чи підтримувати зміни календаря, затвердженого Лігою на початку сезону.

Нагадаємо, що у вівторок голова наглядової ради київського "Беркута" Сергій Харовський, коментуючи заяви гравців клубу про чотиримісячну заборгованість по зарплатні, підтвердив, що пропонував лізі закінчити сезон регулярним чемпіонатом. Мотивував свою пропозицію Харовський фінансовими проблемами клубів ПХЛ.

Втім, вже того ж дня президент ліги Юрій Загородній оголосив, що пропозиція представників "Беркута" не знайшла підтримки у інших клубів. За словами Юрія Загороднього, станом на середу, після отримання гарантійного листа від "Левів" та телеграми від харківського "Динамо", кількість клубів, що заявили про участь у плей-оф, зросла до шести. Невизначеною поки залишається лише ситуація з "Беркутом".

"Беркут" достроково виграв регулярний чемпіонат другого сезону ПХЛ. Втім, у випадку непроведення плей-оф чемпіонські нагороди і титул команда не отримає, оскільки згідно зі статтею 21 спортивного регламенту ПХЛ,

"команда, яка перемогла в фінальній серії плей-оф чемпіонату, стає чемпіоном ПХЛ"
.

Додамо також, що "Динамо" та "Леви" підтримали також  ідею президента ХК "Донбас" Бориса Колеснікова щодо введення вікового ліміту у ПХЛ з метою омолодження ліги.

Рейтинг:
(Голосов: 0)

Комментарии 0

Войти
Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении правил.

Анонсы