Сегодня 2

Дидикін відправив у ворота "Білого Барсу" п’ять шайб

Аутсайдер відібрав очко у чемпіона
20 ноября 2012г. 21:26

Захисник донецького "Донбасу-2" Валерій Дидикін закинув цілих п’ять шайб у ворота білоцерківського "Білого Барса".

Матч чемпіонату  ПХЛ між цими двома суперниками, що пройшов 20 листопада на донецькій арені "Алмаз", завершився з рахунком 6:5ОТ (0:2, 3:1, 2:2, 1:0) на користь господарів.

Дидикін відзначався на 22-й, 32-й, 42-й та 44-й хвилинах, а також став автором переможного голу у овертаймі. Ще одна шайба на рахунку Нікіти Буценка (40-ва).

За "Білий Барс" відзначилися Віталійс Хворостінін (8-ма, 23-тя), Олег Комарчев (14-та), Олександр Нікульніков (50-та) та Віталій Литвиненко (58-ма).

Таким чином, "Донбас-2" набирає 29 очок і за цим показником наздоганяє "Сокіл" та "Динамо". "Білий Барс" набирає своє четверте очко у нинішньому чемпіонаті України, він йде останнім.