"Донбас-2" удома поступився лідеру чемпіонату

"Беркут" продовжує фантастичну серію перемог
27 ноября 2012г. 21:31

Чемпіон України донецький "Донбас-2" удома поступився лідеру нинішнього чемпіонату ПХЛ київському "Беркуту".

Матч, що пройшов 27 листопада на арені "Алмаз" у Донецьку, закінчився з рахунком 1:6 (0:2, 1:1, 0:3).

У складі переможців голи на рахунку Павла Дворецького (13-та хвилина), Юрія Єлісєєнка (19-та), Івана Хомутова (32-га), Артема Гніденка (52-га). А переможну крапку у поєдинку поставив Максим Абаєв, який за дві хвилини третього періоду оформив дубль (53-тя та 55-та).

Автором єдиної шайби господарів на 31-й хвилині гри став Роман Благий, якого тепер лише одне очко відділяє від найкращого бомбардира чемпіонату Дмитра Гнитька.

Ця перемога, яка стала для "Беркута" вже 14-ю поспіль, ще більше зміцнила столичну команду на першому місці у турнірній таблиці ПХЛ. Підопічні Мілоша Голана, маючи у своєму активі 50 набраних очок, на 17 балів випереджають своїх найближчих переслідувачів "Сокіл" та "Компаньйон".

"Донбас" же перервав свою чотириматчеву переможну серію у домашніх поєдинках. Наразі команда з 31 набраними очками йде п’ятою у чемпіонаті України.