Сейчас 1

"Донбас-2" за булітами програв "Соколу"

Переможна шайба на рахунку Саулієтіса
26 октября 2012г. 21:10

Донецький "Донбас-2" у виїзному матчі регулярного чемпіонату ПХЛ у серії післяматчевих булітів поступився київському "Соколу".

Ігровий час матчу, що пройшов 26 жовтня на броварській арені "Термінал", завершився з рахунком 2:2 (1:0, 1:1, 0:1, 0:0).

Вже на 3-й хвилині поєдинку "Сокіл" зусиллями Олексія Тезикова вийшов вперед. На 35-й хвилині Сергій Черненко перевагу господарів подвоїв. Підопічні Олега Мікульчика спочатку відповіли голом Романа Благого (37-а), а за вісім хвилин до фінальної сирени другу шайбу у складі донеччан закинув Віталій Доніка (52-а).

Єдиний і переможний післяматчевий буліт за "Сокіл" реалізував Каспарс Саулієтіс.

Таким чином, кияни набирають 26 очок у чемпіонаті та залишаються другими у турнірній таблиці ПХЛ. "Донбас-2" з 23 очками наразі четвертий.

Нагадаємо, що свій попередній матч регулярного чемпіонату ПХЛ "Сокіл" за булітами програв харківському "Динамо" - 2:3Б, а "Донбас-2" поступився "Левам" - 3:5.