Сейчас 1

"Донбас" на виїзді поступився "Барису"

Донеччани відзначилися першими, але забагато пропустили
17 октября 2012г. 18:26

Донецький "Донбас" у виїзному матчі регулярного чемпіонату КХЛ програв астанинському "Барису".

Поєдинок, що пройшов 17 жовтня в Астані, завершився з рахунком 6:1 (1:1, 1:0, 4:0) на користь господарів.

Шайби у складі "Бариса" до свого активу записали Вадим Краснослободцев (20-а хвилина), Роман Савченко (46-а), Максим Спірідонов (54-а), Роман Старченко (57-а), а Брендон Боченскі (33-а та 57-а) оформив дубль. Донеччани відповіли єдиним голом Клея Вілсона на 16-й хвилині зустрічі.

Відзначимо, що "Донбас" вперше від початку сезону-2012/2013 пропустив у свої ворота понад п’ять шайб.

Нагадаємо, у своєму попередньому матчі регулярного чемпіонату "Донбас" з мінімальним рахунком програв "Авангарду" 1:2, а "Барис" переміг ризьке "Динамо" 5:0.