"Донбас" переміг "Салават Юлаєв"

Майкл Лейтон переламав хід гри
24 ноября 2013г. 19:48

"Донбас" у рамках чергового матчу Континентальної хокейної ліги здобув перемогу над  "Салаватом Юлаєв" з Уфи.

В поєдинку, що відбувся 24 листопада у Донецьку, український клуб з рахунком 4:2 (0:1, 3:0, 1:1) здолав "Салават Юлаєв".

Перший період залишився за уфімцями. Гості засмутили Майкла Лейтона вже на 80-й секунді після кидка Дєниса Хлистова (1:20, Бабчук), а на 16-й хвилині ще й штрафний кидок виконали, але Антон Слєпишєв не зумів переграти Лейтона. Як зізнався тренер "Донбасу" Володимир Воробйов, цей епізод став переломним у матчі, після чого донеччани заграли агресивно і забили тричі поспіль у другому періоді. Відзначилися Євген Дадонов (21:21, Недорост), Геннадій Разін (33:41, Вілсон) і Олександр Торяник (37:49, Бєлухін, Захаров). У третьому періоді команди обмінялися шайбами: на гол Кірілла Кольцова (51:54, біл, Макаров) донеччани відповіли шайбою Руслана Федотенка (53:19, біл, Коларж), який і встановив остаточний рахунок.

Нагадаємо, що у матчі цих команд в Уфі "Донбас" також святкував перемогу над "Салаватом Юлаєв" за булітами.

Здобувши перемогу, донеччани з 48 набраними очками залишилися на шостій сходинці у турнірній таблиці Західної конференції. Наступний свій матч "Донбас" також проведе удома - 26 листопада проти магнитогорського "Металурга".