Завтра 4

"Донбас" у запеклій боротьбі поступився рижанам

"Динамо" вирвало перемогу у овертаймі
02 марта 2013г. 20:07

Донецький "Донбас" у овертаймі поступився ризькому "Динамо" в третьому матчі чвертьфінальної серії Кубка Надії.

Поєдинок, що відбувся 2 березня у Донецьку, закінчився з рахунком 2:3ОТ (1:0, 1:0, 0:2, 0:1).

У складі господарів дублем відзначився Дмитро Кагарлицький, який вражав ворота Міккаеля Телльквіста на початку першого (02:56) та на початку другого періодів (20:34).

Рижани відповіли голами Робертса Букартса (52:12) та Віталія Павлова (54:47). А перемогу їм у додатковий час приніс влучний кидок Пола Щехури (79:52).

Додамо, що нападнику "Донбасу" Ренді Робітайлу, який відзначився у цьому матчі результативною передачею, довелося достроково покинути лід в середині другого періоду через травму голови. Захисник господарів Оскар Бартуліс також зазнав ушкодження у зустрічі. Однак після того, як лікарі команди йому наклали тугу пов’язку на палець, він все ж таки продовжив гру.

Нагадаємо, що у першому матчі серії перемогу здобула українська команда з рахунком 3:2, у другому поєдинку рижани взяли реванш (4:3). Таким чином, після цієї зустрічі рахунок у серії став 2-1 на користь "Динамо", і переможець цієї пари визначиться у заключній, четвертій, грі, яка відбудеться 3 березня.

Вже точно відомо, що цей переможець у півфіналі зіграє з мінським "Динамо", яке сьогодні у овертаймі здобуло третю перемогу над московським "Спартаком" (4:3ОТ).